Matu griezuma izvēle un sakārtojums var ļoti daudz pateikt par vīrieša personību, tādēļ mūsdienās stiprā dzimuma pārstāvim, kurš nav vienaldzīgs, ieskatoties savā spoguļattēlā, frizūra var nozīmēt daudz vairāk kā sievietēm.

mens-haircuts-2015-13-600x900

Jāatzīst, ka aktualitātes nav stipri mainījušas, ja vērojam un salīdzinām ar iepriekšējām sezonām, tomēr ir detaļas, kam jāpievērš uzmanība – kontūrlīnijas, frizūras ieveidošanas tehnikas, matu struktūra utt. Bet šīs lietas droši variet atstāt jūsu friziermeistaru rokās, viņi spēs vislabāk tās pielāgot tieši jums.

Galvenās aktualitātes, kam vēlos pievērst jūsu uzmanību ir – matu kuplums (pat uzkasījumi), nevīžīgums (arī sieviešu matu griezumos tas ir aktuāli), lokas vai cirtas, vai tieši pretēji – pilnīgi iztaisnoti mati.

Šīs sezonas MUST HAVE izskats vīriešiem ir RETRO KLASISKIE matu griezumi, kurus var ieveidot ar lokšķērēm, veidojot lokas vai cirtas, vai, izmantojot stipras fiksācijas matu želeju (lai veidojas slapjš efekts), veidojot tos uz atpakaļ.

This slideshow requires JavaScript.

Foto avots : thebestfashionblog.com
Posted by:Krista Timze

Vizuālā tēla stiliste un iepirkšanās konsultante, vizuālā mārketinga noformētāja un merčendaizings, žurnāliste un blogere. Dzīvesstilu mācos veidot pēc MINIMĀLISMA principiem, pretojoties mūsdienu pārmērībām un uzspiestajiem standartiem, prezentējot sen zināmo patiesību : "MAZĀK IR VAIRĀK!" krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s