Krista Timze ir blogere, kura savu blogu “Fašionistes pieraksti” izveidoja pirms diviem gadiem. Krista atzīst, ka ideja bijusi spontāna, tomēr labākā viņas mūžā. Blogs iedvesmo un ļauj rast jaunas idejas.

10959887_809041169162813_3374281112225781599_n

Kas Jūs iedvesmoja izveidot blogu?
Savienoju divas savas lielākās kaislības – modi un rakstīšanu. Tagad var jau teikt, ka blogs kļuvis par manu dzīvesveidu. Iedvesmu rodu sev visapkārt. Cilvēki, sarunas, attiecības, ielu mode, daba, ēdiens – tas viss rada dzīvei garšu un tas viss jāiemācās novērtēt.
Kādi ir Jūsu bloga vēstījumi modes profesionāļiem?
Mans galvenais vēstījums modes profesionāļiem ir modi un stilu uztvert daudz vienkāršāk, ar to vairāk rotaļājoties, un to iemācīt arī saviem klientiem. Nav vērts sekot modes aktualitātēm, ja tas nespēj radīt prieku. Tam visam jāliek justies tā, it kā tu būtu bērns rotaļu laukumā. Rakstot par tendencēm, es vienmēr cenšos to atgādināt atkal un atkal.
Jūs sevi dēvējat par “fašionisti” – izskaidrojiet, ko tas nozīmē?
Vārds “fašioniste” apzīmē kaislīgus modes entuziastus. Nav svarīgi, vai tie ir modes mākslinieki, blogeri vai vienkārši stilīgi ģērbti cilvēki. Mode noteikti viņiem nozīmē vairāk par skaistu apģērbu. Ceru, ka nākotnē šis vārds kļūs populārāks un vairāk lietojams ikdienā nekā šobrīd.
Kādā vidē Jūs jūtaties vislabāk?
Visērtāk jūtos vidē starp saviem cilvēkiem – ģimeni, draugiem vai mīļoto cilvēku -, kuri mīl mani tieši tādu, kāda esmu. Tā ir īsta brīvības sajūta. Nespēju iedomāties vietu pasaulē, kur justos vēl labāk.
Pastāstiet par savu brīvo laiku… Kādi ir Jūsu hobiji?
Jāatzīst, ka mans brīvais laiks ir ļoti nosacīta lieta, tomēr, ja rodas tāda ekskluzīva iespēja, tad vislabāk man patīk to pavadīt kādās aktivitātēs, piemēram, pastaigā gar jūru, skrienot krosiņu vai ko tamlīdzīgu. Ļoti patīk lasīt grāmatas, visbiežāk par modes vēsturi. Bet lielāko daļu sava brīvā laika es pavadu blogojot, tādā veidā es atslēdzos no visām ikdienišķajām rūpēm.
Kā Jūs pati sevi raksturotu?
Patiesībā es sevi raksturotu kā pavisam vienkāršu būtni. Man šķiet, ka manī nav nekā sarežģīta vai noslēpumaina, manā sejā vienmēr viss ir rakstīts. Man piemīt liela mīlestība pret cilvēkiem un dzīvi, to manā sejā var redzēt caur manu smaidu. Iekšēji esmu īsts emociju spridzeklis, taču, gadiem ejot, esmu iemācījusies to tik ļoti neizrādīt, lai nemulsinātu apkārtējos. Īsāk sakot, emocionāls, bet nesarežģīts un vienkāršs cilvēks.
Kāda, Jūsuprāt, varētu būt Latvijas mode pēc desmit gadiem?
Mana cerība ir tāda, ka Latvijas mode pēc desmit gadiem būs daudz drosmīgāka un ekstravagantāka. Latviešiem patiesībā ar stila izjūtu viss ir kārtībā, vienkārši trūkst atkāpes no normas. Kaut kā viss šķiet ļoti pareizi! Drosme, uzdrīkstēšanās un individualitāte būs sauklis pēc desmit gadiem. Jābūt! Un ikvienam sevi cienošam latvietim garderobē būs vismaz viens Latvijas zīmolu apģērbs.
Cik daudz cenšaties savu stilu ikreiz pielāgot aktuālākajām pasaules modes tendencēm?
Godīgi runājot, nekad neesmu speciāli stilu pielāgojusi tendencēm. Ja tas notiek, tad dabiski. Ir reizes, kad iedomājos par kādām aktuālām kombinācijām, ko varu izveidot no savas garderobes, bet mans mērķis nav būt stilīgai vai atbilstošai modes žurnāla vākam. Tas, ko velku vai kā velku, liecina par to, kāda esmu! Vienu dienu spēju būt romantiska, ziedu rakstos, bet citu – gotiska dumpiniece. To arī novēlu ikvienam – atrast savu stilu vai pat vairākus, un tad modes aktualitātes sāks pielāgoties jums, nevis otrādi.

img

http://www.hairprof.lt/lv/straipsnis.php?id=770

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s