Rudens – ziemas sezona (15/16) ir ar pilnu jaudu sākusies, tādēļ viena no svarīgākajām lietām, kas ir jānoskaidro, veidojot savu jauno garderobi, ir modes krāsu aktualitātes. Šī sezona, manuprāt, ir iekrāsojusies pārsteidzoši skaistos, maigos un sievišķīgos toņos, kas paceļ citā dimensijā un man atgādina tematu “Ziemas pasaka”. Pareizajai krāsu izvēlei (un ne tikai apģērbā ) ir brīnišķīga īpašība – tās spēj ikdienu padarīt košāku un brīnumaināku, tādēļ, ļaujoties šīs sezonas toņu valdzinājumam, laipni aicinātas 10 metrus virs zemes, kā jau tas piedien, lasot pasakas …

MEŽA ZAĻAIS

Gandrīz katrā pasakā ir burvju mežs, kas vienmēr sevī slēpj kādu noslēpumu, vai ne?

01_forestgreen

Šīs sezonas viena no spilgtākajām tendencēm, kas, manuprāt, rudens – ziemas garderobei piešķirs odziņu. Tonis īpaši labi izcelsies uz vilnas apģērbiem, piemēram, vilnas mēteli.

 BURGUNDIJA

Karalisks un dižciltīgs tonis, kas pieprasa pareizo attieksmi.

02_burgandy

Burgundija, jeb citi to atpazīst kā sarkanbrūno toni, izveidojusies kā alternatīva iepriekšējo sezonu brūnās krāsas popularitātei. Manuprāt, ļoti veiksmīga izvēle, jo šosezon tā pievienota MUST HAVE sarakstā.

JŪRAS DZELMES ZILS

Krāsa, kas prezentē varu. Un tik labi piestāv pasaku sliktā varoņa tēlam.

03_navy

Viena no svaigākajām tendencēm, kas ļoti strauji iekaro modes dāmu sirdis. Krāsa, kas fantastiski izskatās kombinācijās ar citām krāsām, tās tikai paspilgtinot.

KVĒLI SARKANS

Aristokrātisks un bruņiniecisks tonis, kas liek uzmanīties.

04_scarlet

Košākā un dinamiskākā trends šajā sezonā. Vienmēr esmu teikusi, ka sarkans ir drosmīgo sieviešu izvēle.

SŪNU ZAĻŠ

Turpinot burvju meža tēmu, krāsa, kas vieš uzticību un prezentē gudrību. Labo varoņu krāsa!

05_moss

Dizaineri iemīļojuši dabas toņus, kā redziet īpaši zaļās krāsas gammu, kas rudens – ziemas sezonā izskatīsies satriecoši, ticiet man.

LEDUS ZILS

Ikviens, kurš kaut ko dzirdējis par pasakām, zina, ka šī krāsa raksturo ledus auksto un dižciltīgo varoni – ledus karalieni.

06_sky

Viens no spilgtākajiem un populārākajiem pasteļtoņiem, kas pieejams rudens – ziemas sezonā. Noteikti to iekļauju MUST HAVE sarakstā.

ZIEMAS BALTAIS

Krāsa, kas ideāli piestāv “Ziemas pasakas” tematikai.

07_winterwhite

Tonis, kas vislabāk atsvaidzinās šosezon klasiskā stila garderobi. Lieliski izskatās uz apjomīgām faktūram jeb pūkainās tendences apģērbiem, kas ir šīs sezonas MUST HAVE.

MAIGI ROZĀ

Atkārtošos ar to, ka ikviens, kurš lasījis pasakas, zina, ka šī ir princešu krāsa, kas simbolizē naivumu un maigumu.

08_palepink

Viens no piesātinātākajiem toņiem, par ko varam pateikties dizainerim Ralph Lauren, kurš prezentēja ievērībai cienīgas šīs krāsas nianses uz šo sezonu. Manuprāt, viena no labākajām izvēlēm!

SĒŅU PELĒKS

Un atkal … turpinot burvju meža tēmu, krāsa, kas prezentē kaut ko it kā nevainīgu, tomēr indīgu kā pasakā “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” par ābolu, kurā iekodās Sniegbaltīte.

09_mushroom

Viena no svaigākajām aktualitātēm, kas tiek piedāvāta kā jauns neitrālais tonis. Citi to sauc par saduļķotu pelēko krāsu. Tonis, kas izcels tvīda auduma apģērbu, kas ir MUST HAVE tendence šajā rudens – ziemas sezonā.

LAŠU ROZĀ

Pabeidzot šo pasaku par krāsām, šis ir tonis, kas simbolizē “… un viņi dzīvoja ilgi un laimīgi”. Pasaka nav pasaka, ja tai nav laimīgu beigu, vai ne?

10_salmonpink

Ievērības cienīgs tonis, kas prožektoru gaismās parādījies tikai ar šo sezonu, tomēr ticu, ka tas iekaros vēl daudzas sezonas nākotnē. Krāsa, kas lieliski piestāv retro stila apģērbiem.

Foto avots : fashionvignette.blogspot.com
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s