rihannapantsshortsoveralls8w7a0ivziubl

Vēsturē zināmais vīrieša darba apģērbs, kas tika valkāts, lai melnā jeb netīrā darba darītāji nenosmērētos – KOMBINEZONS, nenoliedzami, ir īsts modes hits, kas sagrozījis galvas tik daudzām fašionistēm pasaulē! Kā modes apģērbu to sāka valkāt 70.gados (otrā puse) un vēlāk arī 90.gados. Protams, modes aktualitātes periodiski atkārtojas un šī spilgtā tendence, kā redziet, nav izņēmums.

ashleymadekwepantsshortsoverallswsdgwyznn-yl

Lai gan daudzi modes vērtētāji (tai skaitā arī es) uzskatīja, ka šī būs tikai pavasara – vasaras sezonas aktualitāte, ir pierādīts pilnīgi pretējais, arī rudens – ziemas garderobē tas ir pasludināts par MUST HAVE! Tā kā, ja kaut kādu iemeslu dēļ vēl neesiet iegādājusies šo apģērbu gabalu, rudens ir īstais laiks, lai labotu šo kļūdu.

gwenstefanipantsshortsoverallsdqyrgwjt2ill gwenstefanipantsshortsoverallsfrphm_pywpgl hannelimustapartapantsshortsoverallsykj4lht_rb9l hilaryrhodapantsshortsoverallsimjirvbbetnl katebosworthpantsshortsoverallsp49la60zvsnlkendalljennerpantsshortsoverallsg6mvobktkrcl leandramedinepantsshortsoverallsrgkda_cmbwvl lilyaldridgepantsshortsoverallszilmn6i-jqll meagangoodpantsshortsoverallsvfizh9zrkrnl mileycyruspantsshortsoverallsyecay2qalrgl molliekingpantsshortsoverallszoh5o6xdudzl oliviaculpopantsshortsoverallsm3qlxc7tknll taylorswiftpantsshortsoverallsvqgbijxqm2rl carolinesieberpantsshortsoveralls_ze42zji945l

Foto avots : stylebistro.com
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s