Trausla elegance un gaumīgas vīriešu garderobes iedvesmas : M-Couture prezentē zīmola jaunāko modes kolekciju.

ii9p7uevcowfwbtitvworleq8n0ez3-hky-vwvuy6ec

Otrdien, 27. oktobra vakarā, Rīgas Modes Nedēļas otrās dienas ietvaros vecpilsētas elegantajāRīgas Biržas nama lielajā Marmora zālē norisinājās latviešu dizaineres Jūlijas Sardikovas radītā zīmola M-Couture 2016. gada pavasara- vasaras kolekcijas modes skate. Ilgi gaidīto un rūpīgi plānoto pasākumu apmeklēja ietekmīgākie modes industrijas profesionāļi, modes redaktori, žurnālisti, starptautiskie iepircēji, stilisti, vadošie pašmāju un Baltijas valstu blogeri, sabiedrībā zināmas dāmas no mākslas un uzņēmēju vides, pastāvīgie klienti, kā arī citi zīmola cienītāji – kopā tikai 300 īpaši izmeklēti viesi.

M-Couture dizainere Jūlija modes mākslai iedvesmojusies jau no bērnības; viņas tēvs bijis profesionāls šūšanas meistars un iemācījis būtiskāko. “Pārāka par visu ir sieviete, viņa ir skaistuma esence, un labākais dizaineris ir tas, kurš spēj apģērbt šo kailo sapni,” uzskata dizainere. Modes zīmols M-Couture tika dibināts 2012. gadā, kad Jūlija Sardikova plašākai sabiedrībai prezentēja savu pirmo kolekciju, piedāvājot klasiski sievišķīgu eleganci mūsdienīgā izpildījuma, ko līdz pat šodienai raksturo puscaurspīdīgas kleitas, zīmuļveida svārki, ādas elementi un smalki izstrādātas detaļas. Kopš tā brīža zīmola piekritēju pulks aizvien turpina strauji pieaugt.

Savā jaunajā kolekcijā modes māksliniece atspoguļo stāstu par patiesu M-Couturesievietes būtību. Viņa ir skaista, intelektuāla huligāne, kura vēlas izzināt pasauli un nebaidās jaukt neparasto ar šķietami ikdienišķo. Tā ir sieviete, kuru nebaida jauni izaicinājumi. Kolekcijas tērpi raduši iedvesmu vīriešu garderobē, transformējot tās elementus gaisīgās, trauslās formās, kas sievietes tēlam piešķir vieglumu, gaišumu un izsmalcinātas gaumes paraugu. Par pamatu ņemot džinsa apģērbu, dizainere radījusi kleitas, svārkus un pat divrindu jakas, kas izgatavotas no grezna zīda auduma. M-Couture pat ikdienas garderobē tik nozīmīgu elementu kā polo kreklu pārveido par īstenu demi-couture apģērbu. Kolekciju īpaši neatvairāmu padara tās smalko detaļu un apslēpto nozīmju piesātinājums.

Neatņemama modes skates sastāvdaļa bija arī rūpīgi izvēlētā pasākuma norises vieta, kas šogad piemeklēta īpaši svinīgas noskaņas radīšanai. Greznais Rīgas Biržas mākslas muzeja interjers lieliski papildināja kolekcijas gara noslēpumaini eleganto būtību, kas viesiem jau rudenī ļāva izjust izteiktu svētku noskaņu un pavasara-vasaras kolekcijas pedāvāto siltumu un gaisīgumu. M-Couture modes skate viennozīmīgi bija viena no šī gada modes nedēļas neaizmirstamākajiem notikumiem, kas klātesošajiem paliks atmiņā vēl ilgi pēc prestižā modes pasākuma noslēguma.

12193720_10154140705011664_7972954972833977161_n

“Man šī modes skate pagāja tik ātri; šķita, ka tās ir tikai divas minūtes, arī tāpēc, ka pati skates laikā uzturējos aizkulisēs, lai sagatavotu tērpu demonstrētājas. Iedvesmojos no sakārtotas sievietes tēla. Tas ir tēls, kas atradis spēju izteikt savu “Es”, izvēloties M-Couture tērpus. Neoficiālais kolekcijas nosaukums ir “Mūza”. Tā radīta sievietei, kura zina, kā iedvesmoties, ir drosmīga, pašpārliecināta, bet tajā pašā laikā arī maiga un trausla. Piedāvātie tēli izstaro sievietes inteliģenci. Kolekcijas skatei gatavojos jau no pavasara, un esmu gandarīta, ka rezultāts ir sasniegts un skate izdevusies,” iespaidos dalās zīmola M-Couture dizainere Jūlija Sardikova.

“Kolekcijas tērpi man asociējās ar gaisīgu, transparentu un pārliecinošu sievieti, kura spēj atļauties vairāk. Sievieti, kura nebaidās mirdzēt spožāk. Tērpi izstaro seksapīlu, bet vienlaicīgi ir arī diskrēti un izteiksmīgi, taču ne pārspīlēti,” komentē stila eksperte Maija Silova.

“Šī kolekcija viennozīmīgi ir radīta pašpārliecinātai sievietei, kas ir spēka un gadu pilnbriedā. Modes skate aizrauj, sākot ar ar pūderaini bēšajiem toņiem un beidzot ar spilgtiem balto un melno. Man ir īpašs gods apmeklēt skati arī tāpēc, ka M-Couturemodes dizainere Jūlija Sardikova ir L’Officel novembra numura galvenā varone, kura pati šo kolekciju dēvē par savu līdz šim lielāko debiju, un šodien tas pilnībā attaisnojās. Ir redzams, ka procesā ir ieguldīts milzīgs darbs un sasniegts augsta līmeņa rezultāts,” pārdomas pauž žurnālaL’Officiel Latvia galvenā redaktore Jūlija Rumjanceva.

“Modes skate bija patiesi burvīga, it īpaši gaiši zilie toņi. Dizainere, kā ierasts, paveikusi lielisku darbu, un, atrodoties zālē, es vēlējos, lai skate nekad nebeigtos. Tērpu dizainus varētu raksturot kā askētiskus un greznus – tādus, kas paredzēti iziešanai sabiedrībā. Lieliski, ka kolekcijas ietvaros ikviena sieviete var atrast sev piemērotu apģērbu,” komentē sabiedrības dāma Līga Zemture.

http://mcouture.lv/collection/

This slideshow requires JavaScript.

Avots : http://www.rfw.lv/ ; Sabiedrisko attiecību un pasākumu aģentūra Polhem PR Latvia ; 
fotogrāfs : Mark Litvyakov
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s