Pašmāju modes zīmols DACE BAHMANN, ko radījusi dizainere Dace Krieviņa – Bahmane, ir izveidojis jaunu rudens – ziemas apģērbu kolekciju Out of Space. Kā nosaukums liecina, tad arī šajā apģērbu kolekcijā, turpinot aizsākto, gaisīgums kontrastē ar gravitāciju jeb romantiski sievišķais ir izveidojis tandēmu ar klasiska apģērba motīviem, kas aizgūti no vīriešu garderobes.

12

Jaunās sieviešu apģērbu kolekcijas pamatā ir dabīgi materiāli ­ – āda, zīds un vilna. Toņu gamma sakņojas piesātināti melnā, zemes zaļā un zilā krāsā, paplašinoties līdz pasteļtoņiem un tīri baltajam. Out of Space balstās uz kontrastējošiem krāsu un formu salikumiem, ko izceļ neona toņu detaļas un akcenti. Iedvesma krāsām ir aizgūta kā no kosmosa bezgalīgās tumsas, tā no gaismas ātruma un degošu zvaigžņu spozmes. Apģērbu ģeometriskās formas ir gan brīvi gaisīgas, gan stingri pieguļošas, nedaudz robustas. Kolekcija ir kā turpinājums un papildinājums iepriekšējām sezonām – tā sastāv no kleitām, biksēm, mēteļiem, žaketēm, svārkiem un citiem apģērbiem ģeometriskās formās.

31

Par iedvesmu kolekcijai ir kalpojušas 90-­to gadu sterilās, futūristiskās stila ievirzes modē un interjerā, fantazējot par nākotni un dzīvi ārpus vienas planētas. “Ar DACE BAHMANN apģērbu vēlos, lai sieviete izskatās un jūtas sievišķīga, bet tai pat laikā stingri turās pie zemes. Cenšos to panākt ar gaisīgā zīda un nedaudz raupjās ādas savienošanu, kas simbolizē tādu kā stabilu lidojumu. Šīs kolekcijas mērķis ir sajūta, ka valkātājas ar idejām un personības lidojumu atrodas kosmosā, bet ar kājām tomēr stingri turās uz Zemes,” kolekciju Out of Space komentē dizainere Dace Krieviņa-Bahmane.

14

DACE BAHMANN apģērbu kolekcija Out of Space pierāda, ka apģērba izvēles un kombinēšanas ziņā nevajag iekļauties konkrētos rāmjos: “Think out of box, be out of space*”. Katrs gads kosmosa zinātniekiem ir īpašs, jo tiek atklātas arvien jaunas planētas, sistēmas un galaktikas; šī apģērbu kolekcija aicina arī tās valkātājas atklāt arvien jaunas iespējamības savā garderobē.

4

5 (1)

*Domā ārpus kastes, esi ārpus telpas

http://www.dacebahmann.com

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s