Tālā vēsturē modes tendences mainījās ik pa 100 gadiem, tad ik pa 10 gadiem un nu mūsdienās – ik sezonu. Mode kļūst arvien nepastāvīgāka, tādēļ es vienmēr atgādinu saviem lasītājiem : “Neuztveriet modi pārāk nopietni, vienkārši rotaļājāties ar to!”

Rudens nes līdzi sev nostaļģijas noskaņu, tādēļ arī es, mazliet gremdējoties atmiņās, izvilku bērnības foto albumu un nonācu pie jautājuma – ak, ko mamma domāja, kad vilka man to mugurā?

embedded_ruffled_mini_skirts_trends_in_2004

Un tieši dēļ modes mainīgās dabas tagad ir tik interesanti vērot it kā tik nesenās aktualitātes. Protams, tieši slavenību stils vislabāk spēj parādīt tā laika modes “kliedzienus”, par ko tagad mazliet varam pasmīnēt jautrākai pēcpusdienai.

embedded_low_rise_jeans_trend_in_2004

Džinsi ar izšuvumiem un zemo jostas vietu bija modes kliedziens, to, manuprāt, atminas ikviens! Pateicoties tādām slavenībām kā Britney Spears, Christina Aguilera u.c., šī aktualitāte “izgāja ielās” jauniešu modē un lika saķert galvas mūsu vecākiem.

embedded_bell_sleeve_tops_trends_in_2004

Jo platākas, jo labāk – zvanveida piedurknes, kas prezentēja sievišķīgu un elegantu izskatu. Tomēr … šo piedurkņu platums aizgāja par tālu.

embedded_capri_pants_trends_in_2004

Jāatzīst, ka kapri bikses ir izgājušas no modes jau sen, tomēr ik pa laikam tās redzamas arī tagad, bet ne sliktākajās versijās. Pirms 10 gadiem tās bija īsts modes BUMS, tomēr gaumes izjūta pietrūka, skatoties ar šī brīža skatienu.

embedded_tank_top_trends_in_2004

embedded_top_trends_in_2004

Visi šie topiņi, kas vairāk atgādināja apakšveļas nodaļas sortimentu bija slavenību iespēja pievērst sev uzmanību. Tos kombinēja gan ar džinsu svārkiem, gan ar sportiskām biksēm un pat vilka uz sarkanā paklāja, ah!

embedded_pointed_toe_heels_trend_in_2004

Nagliņ-papēžu kurpes bija īsts 2000.gada simbols! Tomēr ar laiku tās kļuva par izsmieklu.

embedded_von_dutch_trucker_hat_trends_in_2004

Vai atcerieties šo tālbraucēju – šoferu cepures? Ak, Paris Hilton, Nicole Richie un Ashton Kutcher iemīļotākais aksesuārs pirms 10 gadiem. Tā laika tīņu mīļākā tendence.

embedded_celebrities_in_uggs_2004

Austrālijas sērfotāju zābaki jeb UGG pirmoreiz parādījās pirms 10 gadiem kā ikdienas apavi. Pat Beyonce nepretojās šai tendencei, tomēr dažas slavenības pārcentās, nēsājot tos kopā ar šortiem vai svārkiem vasaras siltajās dienās.

embedded_layered_tops_trend_in_2004

Viena no mistiskākajām aktualitātēm 10 gadus atpakaļ bija veids, kad topus valkāja vienu uz otra. Toreiz tā likās laba doma, tomēr tagad man kaunpilni jānoliec galva un jāpajautā – kādēļ?

embedded_neckties_worn_as_belts_trend_in_2004

Avril Lavigne, iespējams, ir vainojama pie šīs tendences, kad vīriešu kaklasaites pēkšņi kļuva par sieviešu ideālajām jostām. Man atkal gribas pajautāt – kāpēc?

embedded_mens_bootcut_jeans_and_square_shoes_trend_in_2004

Runājot par vīriešu modi, viena no tendencēm, par ko ir vērts runāt ir – kvadrātveida apavi. Toreiz tie šķita tik pievilcīgi! Tomēr ar modes straujo dabu, tie ātri tika “noņemti” no skatuves un labi, ka tā.

Pēc šo fotogrāfiju apkopojuma mani sāka mākt ziņkāre, vai pēc 10 gadiem mēs tik pat jautri varēsim izsmiet šī brīža modes aktualitātes?

Foto avots : becomegorgeous.com
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s