10955371_924487614284834_3125917030974541208_n

Rudens sezona ir sākusies, tādēļ mums jāsāk ļauties jauniem modes pieskārieniem jeb spilgtākajām sezonas aktualitātēm. Daudziem no mums šī sezona asociējas ar drūmāku ne tikai noskaņojumu, bet pat ģērbšanās stilu. Tomēr es aizliedzu pieļaut šādu ideju un, sākot jaunās rotaļas ar rudens stilu, piedāvāju izaicinājumu ikvienam modes mīļotājam – padarīt šo rudeni par košāko jūsu garderobē un dzīvē, lai acis žilbst! Lai jums šo uzdevumu vai, man patiktu teikt, rotaļu padarītu vieglāku, piedāvāšu aktualitātes, kas tiek pieprasītas šajā sezonā.

(Lasiet arī žurnālā “Hair Profesionāļiem”, kas pieejams Jūsu salonos)

APMETNIS

Apmetnis ir rudens sezonas MUST HAVE tendence, kas ļoti patiks īstām modes dāmām. Apģērba gabals, kam jārada drošības un komforta sajūtu drēgnajos rudens rītos. Iesaku izvēlēties apmetni gaišos un maigos toņos. Droši variet ietīties un izveidot pati apmetni no oversize lieluma šalles.

CAPESCAPES (5)CAPES (4)CAPES (3)CAPES (2)

TVĪDS

Izvēloties tvīda auduma apģērbu, tiks radīts nopietnības efekts, tomēr, ja pieturamies pie mūsu izaicinājums, iesaku kombinēt to ar košām krāsām vai aksesuāriem, kas šai aktualitātei neliks izskatīties garlaicīgai, bet piedos jautrības noskaņu.

TWEEDTWEED (5)TWEED (4)TWEED (3)TWEED (2)

PŪKAINS

Viena no dzīvespriecīgakajām aktualitātem, kas liks atmaigt pat nomāktākajam rudens garstāvoklim. Izvēloties pufīgu kažoku, nebaidieties, ka izskatīsieties pēc plīša rotaļlietu mantiņas, jo tieši tas ir efekts, ko pieprasa šīs sezona.

FLUFFYFLUFFY(5)FLUFFY(4)FLUFFY(3)FLUFFY(2)

IELOCES un PLISĒJUMI

Tendence, ar ko tik viegli spēlēties! Plisējumi un ieloces, līdzīgi kā ar bārkstīm, jūsu kustībām piešķirs nelielu maģijas devu, īpaši uz ādas apģērbiem, tādēļ šo izvēli nepalaidiet garām.

PLEATPLEAT (5)PLEAT (4)PLEAT (3)PLEAT (2)

BURGUNDIJA

Krāsa, kas jau pāris sezonas “klejo” pa rudens – ziemas aktualitātēm, tomēr tai nekad netika pieškirta tik liela uzmanība, cik burgundija to būtu pelnījusi. Tam tiek pielikts punkts un šī krāsa tiek iekļauta MUST HAVE sarakstā. Variet šai tonī ietērpties no galvas līdz kājām vai izvelēties to kombinēt ar citiem toņiem, piemēram, izvēloties šis krāsas aksesuārus vai lūpu krāsu.

BURGUNDYBURGUNDY (5)BURGUNDY (4)BURGUNDY (3)BURGUNDY (2)

JOSTAS

Josta kā aksesuārs ir neaizstājams un ši sezona to tikai pierāda atkal un atkal. Izvēloties košu vidukļa jostu jūs savu ilggadējo rudens mēteli variet radīt kā no jauna, pieškirot tam jaunu odziņu. Tādēļ noteikti izmantojiet iespēju, lai viens vienīgs aksesuārs spēj radīt jaunu rudens tēlu!

BELTS (5)

Processed with VSCOcam with a6 preset

BELTS (3)BELTS (2)BELTS

“ZEĶ-ZĀBAKI”

Viena no izaicinošākajām tendencēm, kas jauc prātus sievietēm (ļoti iespējams ari vīriešiem) visa pasaulē! Zābaki, kas pilnībā piekļaujas jusu kājai un rada pilnīgu “otrās ādas” jeb zeķu sajūtu. Tiem jābūt maksimalā garumā un tiem jārotaļojas ar jūsu svārku vai kleitas maliņu. Efekts, kas citiem liks atskatīties otro un arī trešo reizi.

BOOTSBOOTS (5)BOOTS (4)BOOTS (3)BOOTS (2)

http://www.hairprof.lt/lv/

Foto avots : lookbook.nu

 

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s