iconic-sunglasses_content

Lielākā daļa no saulesbriļļu modeļiem, kurus mūsdienās tik labi zinām, ir modes vēsturē iezīmējuši kādu popkultūras periodu, kurus veiksmīgi prezentēja modes ikonas ar savu slavenības statusu. Tieši šī iemesla dēļ šie modeļi NEKAD neizies no modes un vienmēr prezentēs šos vēstures posmus, par kuriem runājam vēl tagad.

“Cat-Eye”

embedded_retro_cat_eyes_sunnglasses

Saulesbrilles, kas piestāv izsmalcinātam un sievišķīgam tēlam. Par šo saulesbriļļu popularitāti var pateikties Grace Kelly, Elizabetei Teilorei un Marilyn Monroe.

Apaļo formu

embedded_round-sunglasses

John Lennon “mīlēja” šo modeļu saulesbrilles un padarīja tās slavenas ar krāsainajiem stikliņiem. Šo briļļu kults bija 70.gadu laikā, taču skaļi un ar vērienu atgriezās pēdējo desmit gadu laikā, pateicoties Ozzy Osbourne.

“Aviatoru”

embedded_aviator-sunglasses

Ray-Ban radīja 1936.gadā, lai palīdzētu pilotiem pasargāt acis no spilgtās saules gaismas. Tās pirmoreiz kļuva populāras 60.gados, bet kults tām bija 80.gados, kad Toms Krūzs tās prezentēja filmā “Top Gun”. Šīs saulesbrilles lieliski papildina klasiku!

Sirds formas

embedded_heart_shaped-sunglasses

Popularitāti ieguva filmā “Lolita” 1962.gadā. Šīs saulesbrilles iekaro meiteņu sirdis visā pasaulē. Un arī šobrīd ir viena no ietekmīgākajām tendencēm aksesuāru modē vasaras – pavasara sezonā.

Kvadrātformas

embedded_white_square_sunglasses

No franču dziedātāja Françoise Hardy līdz Eltonam Džonam, šī aksesuāra popularitāte aizsākās 70.gados. Regulāra vai nestandarta formas, bet balto rāmju saulesbrilles joprojām tiek prezentētas kā drosmīgākā un stilīgākā izvēle joprojām.

“Ceļinieka”

embedded_wayfarer_sunglasses

Šo saulesbriļļu modeļi ir visslavenākie modes vēsturē, aizsākoties ar Audrey Hepburn filmā “Breakfast At Tiffany’s”. Bet arī 80.gados Blues Brothers valkāja tās dienu un nakti. Sajaucot vintage ar mūsdienu tendencēm, šī ir lieliska un klasiska izvēle.

Lielizmēra apaļo formu

embedded_oversized-round_sunglasses

Popularitāti ieguva 60.gados, pateicoties stila ikonai Twiggy. Šķiet, ka tieši šis modelis stiprināja modeles ikonas statusu. Jackie Kennedy Onassis un grupas Nirvana solists Kurt Cobain 90.gados joprojām lika šīm saulesbrillēm izskatīties pārsteidzoši stilīgi.

Foto avots : becomegorgeous.com

 

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s