hi_tech_fashion_content

Ar katru dienu mode un tehnoloģijas kļūst arvien sasaistītākas savā starpā. Jaunākie tehnoloģiskie izgudrojumi piesaka revolūciju modes nozarei. Mūsdienās šīs sfēras tik strauji iet uz priekšu, ka brīžiem grūti izsekot jaunatklājumiem.

Šobrīd visiespaidīgākie tehnoloģiskie brīnumi, kas modes mīļiem satricinājuši prātus ir “gudrie audumi”, kas atgrūž šķidrumu, 3D printētā mode un apģērbi, kas izgatavoti no pārstrādātām pudelēm.
PAŠATTĪROŠS APĢĒRBS
Apģērbs, kam tiek izmantots nano hidrofobu tehnoloģija šobrīd ir jaunākā inovācija, lai pasargātu to no netīrumiem un izmirkšanas. Pagaidām to izmanto sanitāru, medmāsu, ķirurģiskā un laboratorijas personāla apģērbiem. Apģērbi ir darināti  95%  no kokvilnas auduma. Pēc 80 mazgāšanas reizēm aizsargslānis zaudē savu efektivitāti.
VIRTUĀLĀS ĢĒRBTUVES

Atšķirībā no citām jaunākajām tehnoloģijām, kam vēl nepieciešams pilnveidoties līdz pilnīgai izmantošanai modes pasaulē, šis ir jaunatklājums, kas tiek jau plaši izmantots.

Virtuālās ģērbtuves ir izveidotas ar mērķi veikt online iepirkšanos daudz vieglāk un ātrāk. Fits.me piedāvā pircējiem pielaikot apģērbu virtuālajā vidē, lai Jūs būtu droši par apģērba iegādi, izmēriem utt.
 3D PRINTĒTA MODE
Daudzi dizaineri jau ir paspējuši eksperimentēt ar 3D printeriem, lai radītu unikālus apģērba gabalus. 3D revolūcija tuvojas straujiem soļiem, tādēļ šī būs iespēja, kā vienkārši papildināt garderobi ar noskatītiem apģērbiem interneta veikalos. Līdz šim lielākā interese bijusi par 3D printētām rotaslietām, apaviem un somām.

DIGITĀLĀ DRUKĀŠANA

Digitālā drukāšana ļauj projektētājiem piemērot izdrukas tieši uz auduma vai pat jau uz gatava apģērba gabala, izmantojot niecīgus resursus.  Šis ir viens no svarīgākajiem tehnoloģiskajiem jauninājumiem nākotnes vārdā, jo var ietaupīt ūdeni līdz 95% un pat 75% enerģijas. Zīmols Alexander McQueen izmanto šo tehnoloģiju jau daudzus gadus.

AUDUMI NO FERMENTĒTAS TĒJAS

Viena no visvairāk apbrīnojamākajām tehnoloģijām ir tekstils, kas izgatavots no raudzētas jeb fermentētas tējas, kas ļauj “augt” apģērbam.

DRĒBES NO PĀRSTRĀDĀTĀM PUDELĒM

Ticiet vai nē, bet pārstrādātām alus pudelēm nākotnē būs svarīga loma ilgtspējīgajās modes vārdā. Piemēram, uzņēmums VIRGIN ir radījuši džinsus, izmantojot līdz pat 25% pārstrādāto pudeļu šķiedras.

embedded_jeans_made_from_recycled_plastic_bottles

Foto avots : becomegorgeous.com
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s