Līdz gada nogales spožākajiem svētkiem atlikušas vairs tikai divas nedēļas, kas darāmo darbu virpulī, kā allaž, paskries nemanot, tāpēc, ja svinīgā tērpa iegādi esi atlikusi uz vēlāku laiku ar domu atrast patiesi lieliskas stila pērles, vācu apģērbu zīmolam New Yorker padomā ir neviens vien moderns un arī maciņam draudzīgs risinājums, kā saposties Ziemassvētku viesībām un Jaunā gada ballītēm, lieki netērējot ne laiku, ne līdzekļus.

csm_NY_PARTY_9872_c195de0c6d

Ja esi rotaļīga un pamanām stila cienītāja, tev noteikti patiks šosezon aktuālie saīsinātā piegriezuma topi košās krāsās kombinācijā ar gaumīgiem mini svārkiem un meitenīgiem puszābakiem uz papēža vai arī stilīgi kombinezoni, kas kopā ar pūkainu mākslīgās kažokādas vesti ļaus ne tikai izskatīties īpaši moderni, bet arī pasargās no asajiem ziemas vējiem. Ja tomēr dod priekšroku kam klasiskākam, tad iesakām pieturēties pie pārbaudītām vērtībām – svinīgas, viegla auduma blūzes, augumam pieguļošiem zīmuļveida svārkiem un mūžam aktuālām pērļu virtenēm.

Ne mazāk svarīgi svētkos, bez šaubām, ir arī oriģināli aksesuāri, ar kuru palīdzību izcelt savu individualitāti, tāpēc neviens koptēls nebūs līdz galam pabeigts bez smalkas mini somiņas, kurā salikt visu vakaram nepieciešamo, kā arī tādiem nieciņiem kā apģērbam pieskaņotiem auskariem, rokassprādzēm un pat telefona vāciņiem. Arī veikalu plauktos pieejamā krāsu gamma šī gada nogalē ļauj izpausties pēc sirds patikas, piedāvājot gan klasiski sarkanos toņus, gan arī ko krietni vien neitrālāku, bet ne būt ne mazāk svinīgu.

Nu ko, atliek vien steigšus papildināt savu garderobi ar spožiem svētku akcentiem, un ballīte var sākties!

http://www.newyorker.de/fashion/

This slideshow requires JavaScript.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s