Lauma Lingerie Kampalā svin savu pirmo gadu Ugandas tirgū, kuru vietējie franšīzes turētāji bija nolēmuši atzīmēt ar krāšņu modes skati saviem klientiem un vietējām slavenībām – tajā tika manifestēts daudzējādais sievietes skaistums un lieku reizi pierādīts, ka Lauma Lingerie veļa ir domāta ikvienai sievietei.

20151128-20151128-DSC_3612

Lauma Lingerie zīmola seja Ugandā ir Miss Uganda skaistuma karaliene Silvija Namutebi (Sylvia Namutebi), kura, par spīti tam, ka ir jau 7 mēnešus bērniņa gaidībās, bija piekritusi būt vadītāja nozīmīgajam notikumam. Pasākumā viesiem tika rādītas aktuālākās modes veļas kolekcijas, kā arī peldkostīmi, kurus šajā īpašajā dienā lojālajiem klientiem bija iespēja iegādāties ar patīkamu Ziemassvētku atlaidi. Pasākuma apmeklētājus īpaši iepriecinošs bija vietējo zīmola pārstāvju paziņojums par jauna veikala atvēršanu tuvāko mēnešu laikā.

20151128-20151128-DSC_3467
“Aizvadītais gads Kampalā mums ir rādījis, ka Ugandas dāmas novērtē īstu kvalitāti, un tieši šis fakts ir devis mums pārliecību par jauna veikala atvēršanu, kura atklāšanu svinēsim jau tuvākajā laikā. Ir jau zināms, ka veikalu atvērsim pavisam jaunā tirdzniecības centrā, kurš atrodas smalkajā Ntindas apkaimē, Kampalā.” par lielo Lauma Lingerie veļas pieprasījumu un veikala atvēršanu Kampalā stāsta vietējais zīmola pārstāvis Sīsi Saetalu (Siisi Saetalu)

Kā jau minēts, Ugandas sievietes prot novērtēt Lauma Lingerie kvalitatīvos izstrādājumus – no tiem visvairāk iecienīta ir tieši koriģējošā un formējošā veļa. Pieprasītākie krūšturu modeļi Kampalā ir dažādi, taču ugandietes biežāk tos izvēlas ar D izmēra kausiņiem, savukārt pieprasītākie biksīšu modeļi ir Invisible un Lace no ērtajāmLauma Lingerie bāzes veļas kolekcijām.

20151128-20151128-DSC_3501

Jautāta par to, kā vērtē zīmola darbību Ugandas tirgū, atbild Lauma Lingerie valdes priekšsēdētāja Linda Matisone, “Šis reģions ir jauns un perspektīvs veļas tirdzniecībai, taču tajā pat laikā tas mums ir liels izaicinājums būt Ugandas tirgū. Ir liels prieks apzināties, ka Lauma Lingerie ir kļuvis par starptautiski atzītu zīmolu. Mūsu franšīzes partneris gatavojas 2016. gadā atvērt jaunus Lauma Lingerie veikalus, kas nozīmē eksporta pieaugumu uz šo tirgu – redzam lielu potenciālu attīstībai.

This slideshow requires JavaScript.

Avots : Lauma Lingerie PR nodaļa
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s