iI9P7UEVCOWFwBTiTuC41oBwWoo1LFeC2OeH9CpoRcw,

Model Launcher ir profesionāla minerālu kosmētika no pašas Miami sirds, ASV. Zīmols veidots visiem modes un skaistuma industrijas interesntiem, turklāt Model Launcher dekoratīvās kosmētikas līnīja atbilst foto, TV kameru un skatuves grima kvalitātes augstajiem standartiem.

Kosmētika ir noturīga un augsti pigmentēta, bet tajā pašā laikā arī komfortabla ādai. Tā ražota no augstas kvalitātes sastāvdaļām un ir piemērota gan profesionāļu darbam, gan ikdienas lietošanai. Jaunu produktu izstrādi iedvesmo un motivē profesionālas modeles, kas ierodas Miami no visas pasaules, lai piedalītos Model Launcher tēlu izstrādē. Modeles tiek izvēlētas konkursa kārtībā, kas notiek tiešsaistē, zīmola oficiālajā mājas lapā :

www.modellauncher.com.

iI9P7UEVCOWFwBTiTpL6oT8t7OGfesQvRo7kcocd2gE,

Šobrīd kosmētikas zīmols Model Launcher tiek pārstāvēts ASV, Dubajā, Nīderlandē, Norvēģijā, Spānijā, Portugālē, Zviedrijā, Bangladešā un beidzot arī Latvijā. Ar produktiem iepazīties un tos iegādāties iespējams grima skolā un oficiālajā Model Launcher pārstāvniecībā Starlet Studio, kas atrodas Rīgā, E. Melngaiļa ielā 5.

Plašajā Model Launcher kosmētikas produktu klāstā atrodami gan dažādas konsistences tonālie krēmi, pūderi un konsīleri, gan arī visdažādāko toņu lūpukrāsas, acu ēnas, vaigu sārtumi, nagu lakas un daudzas citas nevainojama ikdienas un svētku grima sastāvdaļas, kuru piedāvājums nepārtraukti tiek papildināts, atbilstoši zīmola cienītāju pieprasījumam.

iI9P7UEVCOWFwBTiTpeb8GmI6nJjxUzdzWLSutDCeJI,

This slideshow requires JavaScript.

Materiālu sagatavoja : Polhelm PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s