iI9P7UEVCOWFwBTiTtCa4PEm55-wg4VApx9_fagvZwU,

Modernās FSBN un FB Sister modes kolekcijas viņai un viņam

Kā ik katru sezonu, arī šajā pavasarī vācu modes zīmols New Yorker zina, kā pārsteigt un iepriecināt ikvienu mūsdienīgi bezrūpīga stila cienītāju, piedāvājot jaunās FB Sister un FSBN kolekcijas viņai un viņam, kurās atradīsies vieta gan meitenīgiem ziedu rakstiem un bohēmiskiem piegriezumiem 70-to gadu noskaņās, gan arī baltās un melnās krāsas kontrastiem un ģeometriskiem akcentiem salīdzinoši raupjākā manierē. Hipiju meitene un skarbais puisis ir gatavi savam iznācienam. Noskaņojies pavasarim arī tu, smeļoties iedvesmu New Yorker jaunākajā modes preču piedāvājumā!

iI9P7UEVCOWFwBTiTuz_3otnB2dez5qkkE7HhMEmUTw,

CEĻOJOŠĀ BLŪZA DZIEDĀTĀJA

Gaidāmajā sezonā meitenīgi stili tiek miksēti ar raupjiem elementiem, piemēram, strādnieku tipa ziliem džinsiem, apģērbu, kas izskatās lietots, un ādas apģērbiem. Romantiskus komponentus ienes ziedu kamuflāžas un ziedu apdrukas 60. gadu stilā. Kleitas, kombinezoni vai šorti – stilu nosaka džinss. Vintāžas tendenci atgriež saulē izbalējis efekts, plēsti džinsi un gaišas krāsas. Īstas meiteņu lietas ir arī audekla kedas, etniskas mugursomas un lielas saulesbrilles.

iI9P7UEVCOWFwBTiTtCeoQaUB20JdByWtKj5F4cCg7o,

HIPIJU MEITENE

Bluzona tipa blūzes un kleitas ar retro apdrukām uz pavasara fona ir tik pievilcīgas; džinsu apdrukas uz T-krekliem izskatās tik romantiski. Hipija stilu ekstrēmā versijā rāda adītas vestes ar bārkstīm. Īpaši akcenti ir ļoti īsi šorti ar caurauklojumu no auduma vai džinsa. Indiāņu garu uzbur velūra vestes ar bārkstīm, īpašas balināšanas tehnikas un vintāžas aksesuāri. Tēlā dominē viļņainas un plūstošas formas vieglam un bezrūpīgam stilam.

iI9P7UEVCOWFwBTiTu6b7YQjaEFROmBLPO0BD5LV8Y0,

GAISMAS UN ĒNAS

Vīriešu modē šosezon dominē tumšā un gaišā mijiedarbība – plūstošas pārejas un viegls nomazgājuma efekts. Visu atsvaidzina gaiši pelēks, balts un mirdzoši zils, tomēr haki krāsa un tumši pelēkais pauž aizrautību. Uz skatuves no jauna kāpj ziedu raksti. Gaišus T-kreklus, svīterus un garās sporta jakas New Yorker iesaka kombinēt ar pieguļošiem vai taisniem džinsiem patiesi modernam koptēlam.

iI9P7UEVCOWFwBTiTsz_4UX3Go8CskwZcnVKg0FVmGI,

MELNAIS MĒNESS

Arī šogan mūžam aktuālā melnbaltā tēma ir pārveidota jaunās formās un stilos, rakstos un svaigos akcentos. Persiešu un ģeometrisko rakstu kombinācija, kā arī marmora un bandanas apdrukas pievienojas vecajiem elementiem, piemēram, cipariem un burtiem. T-krekli, krekli un jakas ir veidotas ar pagarinātu siluetu. Īsts must-have ir baikeru bikses un apspīlēti džinsi ar iegriezumiem ceļu daļā. Visu papildina ikdienišķas un sportiskas beisbola cepurītes. Skarbā puiša tēlu rada koledžas jakas no ādas. Vai tu jau esi gatavs kontrastu iznācienam?

NEW YORKER

This slideshow requires JavaScript.

Materiālu sagatavoja : Polhelm PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s