iI9P7UEVCOWFwBTiTpaI3UVHO3m3T0C7_SXT7z5pf98,

Līdzās jau aplūkotajām FB Sister un FSBN kolekcijām (FB Sister un FSBN) vācu modes zīmols New Yorker šosezon piedāvā iepazīties arī ar ne mazāk aktuālajām Amisu un SMOG kolekciju tendencēm viņai un viņam, kas pārliecinoši rod vietu ikviena mūsdienīga stila cienītāja garderobē.

Sieviešu apģērbu kolekcijās pavasara sezonā dominē 60-to un 70-to gadu reto noskaņas, ko papildina romantiskas blūzes un bikses ar paplatinātiem galiem kombinācijā ar košām krāsām un pamanāmām detaļām. Tāpat aktuāls ir arī minimālistiskais stils, ko raksturo sportisku elementu klātbūtne kopā ar oversized formām un monohromu krāsu gammu, kas ir kā radīta ikdienas notikumu virpulim.

Vīriešu modi, savukārt, vislabāk raksturo tādas tendences kā pelēko un melno toņu saspēle, taisni griezumi un tīras līnijas, no kā neatpaliek arī tik iecienītais rūtiņu raksts, tropiskās apdrukas un, protams, mūžam aktuālais zilais džinss, kas liek ilgoties pēc bezrūpīgās vasaras atkal un atkal.

Noskaņojies jaunajai sezonai arī tu, smeļoties iedvesmu New Yorker stilīgajā modes preču piedāvājumā!

iI9P7UEVCOWFwBTiTu2JyFCN5Iewn3iF4QpqASiH8zI,

MODERNAIS RETRO

60. un 70. gadu modes mantojums jaunās skaņās – tā var raksturot vienu no sezonas aktuālākajām modes tendencēm daiļā dzimima pārstāvēm, ko raksturo romantiskas blūzes, sievišķīgas mini kleitas un džinsi ar platiem galiem. Tāpat aktuālas ir arī persiešu un marokāņu apdrukas, kā arī siltas un bagātīgas krāsas izteiksmīgam koptēlam. Stilu atsvaidzina jakas, apavi un aksesuāri no velūra. Izcilas detaļas ir trompetes veida piedurknes un bārkstis. Nokarena platmale aktuālās krāsās, piemēram, smilškrāsā, rūsas sarkanajā un melnā atsauc atmiņā leģendāro 70. gadu nepārspējamo stilu. Sandales ar bloka papēdi un kurpju siksniņas no ādas dažādos brūnās krāsas toņos vai rakstainas sandales ar virves zoli, savukārt, padara retro elegances stilu pilnīgu.

iI9P7UEVCOWFwBTiTvCmzpJQ4KEsPD2HzdbbNHV9buI,

MINIMĀLISMA STILS

Šī tendence ir sportisko elementu un stilīgu garderobes pamatvienību kombinācija. Platas no drauga aizlienētas blūzes ar ikdienišķām kokvilnas biksēm un kedām ir tieši tas, ka vajadzīgs. Jauni audumi un formas pieskaņojas elegantam stilam. Minimālisma stila raksti kalpo skaidram vēstījumam. Melns un balts vai tikai balts – tas ir tik tīri un stilīgi. Arī gaišpelēkais un pelēkais melanža audums ir svaigs un ikdienai piemērots. Dinamiskus siluetus rada uzrotītas piedurknes, plūstoši un oversized griezumi. Šis tīrais metropoles stils nepārprotami pauž atturīgu dāmu glamūru.

iI9P7UEVCOWFwBTiTvOn8pL14Er11tFZoPDNUuO-BUU,

PELĒKĀS AMBĪCIJAS

Vīriešu garderobē šajā sezonā dominē daudz pelēko un melno toņu stilīgam un mežonīgam izskatam, kas vienlaicīgi ir arī noslēpumains un gudrs. Aktuālas ir arī dažādas interpretācijas par sportiskām ādas jakām un viegliem vīriešu mēteļiem. Tas ir vienmērīgs stils bez traucējošām detaļām – tikai tīras līnijas un taisni griezumi. Piesātinājumu visam sniedz melanžs, kas atrodams sporta kreklu un bikšu modeļos casual stilā. Veido klasisku stilu ar melnām kokvilnas biksēm, vīriešu kreklu un mēteli! Šajā sezonā tev nav konkurences!

iI9P7UEVCOWFwBTiTsKpqAjh_-c6w4ysHftHDHpMeSY,

ZILĀ STUNDA

Šajā pavasarī svaigu izskatu rada visas zilās krāsas nianses. Moderno puišu garderobē dominē tīrs stilīgums kombinācijā ar balto krāsu, ko papildina arī liela rakstu daudzveidība, piemēram, rūtainas, persiešu un tropiskās apdrukas. Protams, galveno lomu spēlē džinss, – īsts must-have ir strādnieku zilie džinsi vai gaiši džinsi ar izbalējuma efektu. Smilškrāsas kokvilnas bikses rada sajūtu, ka atrodieties pie jūras. Uzrotītas piedurknes un bikšu gali, turpretī, tēlam sniedz ikdienišķa stilīguma devu.

iI9P7UEVCOWFwBTiTsOg9ZJFWImCrZnEl4AEU47JoPo,

http://www.newyorker.de/fashion/

This slideshow requires JavaScript.

Materiālu sagatavoja : Polhelm PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s