12592312_967328683334060_1879813176514393257_n

Moderns vīrietis ir vīrietis, kurš ar apģērbu un manierēm var pieteikt sevi ļoti skaļi, no lūpām neizdvešot ne skaņu. Šāda tipa vīriešu garderobe parasti ir vēl lielāks noslēpums nekā izslavēto sieviešu somiņu saturs. Tomēr noslēpumi nav manā gaumē, tādēļ pastāstīšu par visskaļāk pieteiktajām modes aktualitātēm, kas centīsies iekarot drosmīgo un stilīgo vīriešu sirdis!

12705665_922778411125218_3097929912320786320_n

KOMBINEZONI

Kombinezons ir satriecošs apģērba gabals, kas pēdējo sezonu laikā spītīgi iekarojis savu vietu ne tikai sieviešu, bet arī vīriešu garderobēs. Tādēļ, ja sevi uzskati par modernu vīrieti, šis ir pirkums, ko nedrīksti laist garām. Un tā kā džinsu kombinezons pārstāv unisex stilu, tava draudzene priecāsies, ja arī priekš viņas iegādāsies šo MUST HAVE aktualitāti.

OVERALLS (5)

OVERALLS (3)

OVERALLS

BUMBVEDĒJU JAKAS

Iedvesmojoties no 50.gadiem, viena no spilktākajām tendencēm, kas piestāvēs jeb kura stila pārstāvjiem ir bumbvedēju jakas. Praktiska un universāla izvēle, jo ar šo apģērba gabalu kombinējas gandrīz viss jūsu skapja saturs, ticiet man!

BOMBERJACKETS (4)

BOMBERJACKETS (3)

BOMBERJACKETS (5)

STRĪPAS

Strīpas ir jautrākā un rotaļīgākā tendence, kas sievietēm žilbinās acis! Drosmīgākajiem iesaku miksēt dažādu strīpu raktus savā starpā, galvenais, esi pārliecināts. Ir reizes, kad tieši pareizā attieksme pret stilu, to padara tik acīm tīkamu.

STRIPES (2)

STRIPES (4)

STRIPES

ZIEDU RAKSTS

Parasti sievietes sūdzas, ka mīļotie vīrieši viņām nedāvina ziedus, bet, ja uz randiņu ieradīsies klasiskā žaketē ar ziedu rakstu, tici man, tev tiks piedots! Viena no aktualitātēm, kas rotās stiprā dzimuma virsdrēbju skapi – jakas, mēteļi, trenči un žaketes. Tiek piedāvāts sākot no ļoti košiem, tropiskiem līdz neuzkrītošiem klasiskiem ziedu rakstiem .Izvēle tavā ziņā!

FLORAL

FLORAL (2)

FLORAL (4)

MOKASĪNI

Džordžo Armani teicis : “Netaupiet uz svarīgāko : apavi ir jūsu garderobes pamats.”

Tādēļ šogad izvēlieties kvalitatīvus un klasiskus mokasīnus, kas piestāvēs praktiski jeb kuram apģērbam un gandrīz jeb kurā dzīves situācijā. Grēks taču būtu to neizmantot!

SLIPONSHOES (3)

SLIPONSHOES (2)

SLIPONSHOES

BEISBOLA CEPURE

Atsaucoties uz 90.gadu ielu modi, beisbola cepure tiek piedāvāta kā viena no MUST HAVE aksesuāru tendencēm.

BASEBALL CAPS (5)

BASEBALL CAPS (4)

BASEBALL CAPS

BRŪNAIS TONIS

Ja vēl pavisam nesen brūno toņu izvēle apģērbā šķita vecmodīgi, tad, kā jau bieži tas notiek, mode spējusi iedvesmot un atgādināt, cik skaista šī krāsa spēj būt dažnedažādās variācijās. Brūnais tonis ir ļoti nozīmīga aktualitāte šogad, īpaši, jūsu garderobēs, mīļie vīrieši, tādēļ izmantojiet to!

BROWN (3)

BROWN (2)

BROWN (5)

Atcerieties, ka moderns vīrietis ir arī veiksmīgs vīrietis, uz tikšanos!

Foto avots : lookbok.nu
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s