iI9P7UEVCOWFwBTiTsv33Xo3z8mdnTnIDl2glxsY-y8,

Vācu apģērbu zīmols New Yorker jaunajā sezonā piedāvā iepazīties ar nu jau trešo urbāno sporta apģērbu kolekciju New Yorker Athletics, kas atbilst augstām funkcionalitātes prasībām un pārvērš to augstās modes stilos. Elpojošie un ātri žūstošie audumi nodrošina vislabāko gaisa caurlaidību skriešanas laikā. Jakas ir ūdensnecaurlaidīgas; atstarotāji rūpējas par to, lai pasargātu skrējējus tumsā.

Fitnesam, jogai, pilatēm un līdzīgām nodarbēm vislabākā izvēle būs īpaši elastīgi legingi, bezvīļu krekli un krūšturi – topi. Tos raksturo optimāli pielāgots piegriezums, lai sniegtu vislabāko komfortu valkātājam. T-krekli ar dažādu vēstījumu apdrukām, piemēram, #DON ‘t GIVE UP jeb “#NEPADODIES” apliecina būtiskāko treniņos – motivāciju, neatlaidību un sportošanas prieku.

Kolekcijas galvenie toņi ir flamingo, citronu vai peldbaseina zilais, un to svaigums un starojums liks valkātājiem alkaini gaidīt vasaru. Optimālu kontrastu nodrošina melnais, pelēkais un baltais. Neizpaliek arī fakturētas kombinācijas un čūskādas apdrukas īpaši stilīgam efektam. New Yorker Athletics uz apģērbiem ir redzams logotipa vai uzraksta veidā uz topiem, krekliem un biksēm.

Dodoties uz treniņiem, līdzi ņem ūdens pudeli, mobilo telefonu un citu vajadzīgo stilīgā auduma maisiņā ar auklu vai mugursomā. Īpašs jaunums ir Athletics kedas ar modernu un elastīgu Velcroaizdari optimālai mobilitātei.

New Yorker Athletics 2016. gada pavasara-vasaras kolekcija piedāvā neskaitāmus sporta apģērbu un aksesuāru modeļus ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem, nodrošinot labāko modes, komforta un funkcionalitātes sintēzi tev un taviem treniņiem.

newyorker.de/fashion

This slideshow requires JavaScript.

Materiālu sagatavoja : Polhem PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s