10660101_984753864924875_1037957289009251244_n

Vienai no mīļākajām vietām sievietes mājās ir jābūt viņas garderobei jeb skapim. Tā ir vieta, kur tiek krātas atmiņas, noslēpumi, sapņi un veidota ilūzija par savu dzīvi, kādu sieviete  vēlas to redzēt, veidojot un skatoties savā spoguļattēlā. Garderobe nekad nebūs 100% gatava, jo aktualitātes mainās ik brīdi (tāpat kā sievietes garstāvoklis), bet par galvenājām modes sastāvdaļām, ko piedāvās 2016.gads, man ir tas gods jums pastāstīt un cerēt, ka tas būs tieši tas, kas jums pietrūcis!

12814043_937174279685631_4152277585718025376_n

ATKAILINĀM PLECUS

Kailums modes tendencēs nav nekas neparasts, mainās tikai tas, kur šo kailumu ļauj rādīt. Jaunās sezonas aktualitātes mums ienesīs jaunas vēsmas un liks atkailināt sievišķīgāko sievietes daļu – kaklu un plecus.

Plecu līnija var tikt parādīta tikai caur šķēlumu vai, uzrunājot drosmīgākās fašionistes, arī pilnīgi atkailināta, tādā veidā parādot gan kaklu, gan plecus. Ir tikai viens svarīgs noteikums – bez apakšveļas (jeb nekādu redzamu krūšturu lencīšu)!

NORAUST PUTEKĻUS NO BALTĀ KREKLA

Viena no svaigākajām aktualitātēm, kas gozēsies MUST HAVE sarakstos gan pavasara – vasaras, gan rudens – ziemas garderobēs, ir tik labi aizmirsts apģērba gabals, kas, pagaidām, redzams  tikai vīriešu skapī blakus uzvalkam vai banku darbinieču vidū – balts krekls.

Un ar baltu kreklu es nedomāju tikai klasisko (iespējams, garlaicīgo) variantu ar apkaklīti, bet gan arī pavisam jaunas variācijas, ko radījuši dizaineri, lai tam dāvinātu otro elpu.

DROSME MIRDZĒT

Aktualitāte, kas vēlas kliegt : “Skatieties uz mani, esmu šeit!” Mirdzums, metālika, fliteri – drosmīgo un nekaunīgo (labā nozīmē) modes dāmu izvēle. Un, jā, pilnīgi noteikti arī pavasara – vasaras sezonā, kas vēl pirms pāris sezonām šķistu bezgaumības kanlgals, nu ir satriecis sieviešu sirdis.

ROTAĻAS AR RŪTĪM

Ļaujoties nenopietnākai gaisotnei, tieši rūtis būs tās, kas 2016.gada sezonās ienesīs jautras vēsmas un liks priecāties par dzīvi. Aktualitātei ir jāizpaužas uz pilnu jaudu – lielas, mazas, sīkas, spilgtas, krāsainas, melnbaltas vai tikai viegli pamanāmas, bet MUST HAVE saraksts pieprasa, ka rūtīm šogad ir jābūt!

KAS IR LABĀKAIS ROTAĻU BIEDRS RŪTĪM? – SVĪTRAS

Tāpat kā ar rūtīm arī svītrains apģērbs piesaka sevi, lai, runājot par modes tendencēm, pēkšņi kādam nekļūtu garlaicīgi. Svītras vairāk piestāv klasiskākai un nopietnākai garderobei, bet ja vēlies pierādīt pretējo (un, lūdzu, tā arī dari), tad iesaku miksēt rūtis ar svītrām.

Foto avots : lookbook.nu
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s