Pirmā Latvijas modes nedēļas MODES MANIFESTĀCIJA diena,16. marts, ir veltīta apakšveļai un peldkostīmiem. Ar jauno kolekciju skatītājus priecēs strauju pircēju popularitāti ārpus Latvijas iekarojušais apakšveļas zīmols Flash You and Me. Jutekliska pieeja un spēcīgs seksapīls caurstrāvo modes dizaineru Reiņa Ratnieka un Arvila Lindes pirmo apakšveļas kolekciju. Pirmo reizi būs apskatāma arī Collar Swimwear peldkostīmu un apakšveļas kolekcija Athirst.

_419x600_mmwebplakats

Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA norisināsies no 16. līdz 19. martam. Tajā ikviens interesents varēs izbaudīt Latvijas modes zīmolu daudzveidību, vērojot 19 dažādu modes dizaineru kolekcijas. 17. un 18. martā tiks demonstrēts plašs spektrs Latvijas modes zīmolu kolekciju sākot no Latvijā labi pazīstamiem zīmoliem kā BAIBA RIPA, Alexander Pavlov, Cinnamon Concept un Keita FOR ROSME, strauju popularitāti ieguvušajiem RED SALT, BLANKBLANK un Cecinanina. Savu kolekciju izrādīs arī ekspansīvā modes māksliniece ŠEILA. Modes nedēļa būs starta platforma tālākai attīstībai zīmolam Yvi’s by Iveta Semjonova un jaunajiem modes dizaineriem Simonai Veilandei un Ievai Mežulei. Sestdien, 19. martā, modes mēle tiks atvēlēta bērnu zīmoliem – Leny Tomy Factory, Petra, Hebe un Aristocrat Kids.

Flash You and Me

Apakšveļas zīmola Flash You and Me jaunajā kolekcijā The Perfect Transparency veļa spēlē galveno lomu sievietes koptēlā. Jaunā kolekcija ir stāsts par sievietes dabu – no delikāta un gaiši romantiska tēla līdz pat izaicinošai pavedinātajai. Viņa izstaro spēku un pārliecību gan vienatnē, gan citu klātbūtnē. Kolekcijā ir izceltas sievietes rakstura pretrunas, kas padara viņu tik noslēpumainu un intriģējošu.

Flash You and Me ir ģimenes uzņēmums, tā dizainere ir Līva Šteina ar vairāk kā desmit gadu pieredzi apģērbu dizainā. Zīmols divu gadu laikā pieredzējis strauju izaugsmi un iekarojis klientu uzticību Eiropā, ASV, Kanādā un Austrālijā. Zīmols regulāri piedalās prestižajā Salon International de la Lingerie apakšveļas izstādē Parīzē.

REINIS RATNIEKS & ARVILS LINDE

Modes dizaineri Reinis Ratnieks un Arvils Linde šosezon sevi piesaka ar tieši daiļā dzimuma pārstāvēm radītu apakšveļas kolekciju. Tās ideja lolota kopš studijām Latvijas Mākslas akadēmijā, līdz beidzot ir piepildījusies vēlme īstenot ieceres dzīvē. Kolekciju caurstrāvo smalks jutekliskums un erotisks seksapīls, tai raksturīgas ļoti vienkāršotas un minimālas detaļas. Abi modes dizaineri līdz šim kopā ir sastrādājušies apģērbu kolekciju radīšanā, un šis būs jauns, intriģējošs pieteikums jaunā modes segmentā.

COLLAR SWIMWEAR

Zīmola COLLAR SWIMWEAR peldkostīmu un apakšveļas kolekcija Athirst ir īpaši veidota dzīvās modes mākslas izstādei, kas gaidāma šī gada maijā Rīgā. Tērpos apspēlēti karstuma un sausuma motīvi, tā simbolizējot mūsdienu cilvēka nebeidzamās slāpes pēc laika, līdzsvara un tiekšanos pēc pilnības, procesā neiztiekot arī bez apdedzināšanās. Zīmols izveidots 2013. gadā, un līdz šim tikušas radītas trīs kolekcijas. Tā komandu veido modes dizainere Monta Apsāne un žurnāliste Ieva Laube.

MODES MANIFESTĀCIJA norisināsies RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Durbes ielā 4, Rīgā. Modes skates būs iespējams apmeklēt ikvienam interesentam, iegādājoties biļeti Biļešu servisa tirdzniecības vietās.
Latvijas modes nedēļas MODES MANIFESTĀCIJA modes skates būs skatāmas tiešraidē mobilajā televīzijā, lietotnē LMT Straume, kā arī internetā: http://straume.lmt.lv un RīgaTV 24 vietnē play24.lv.
MODES MANIFESTĀCIJA kuratore ir Dita Danosa, vizuālās identitātes autore ir stila dizainere Iveta Vecmane un fotogrāfs Mārtiņš Cīrulis sadarbībā ar modeli Beati Stivriņu un grima mākslinieci Jeļenu Kaņuku. Grafikas dizaina autors ir Kirils Kirasirovs.
Latvijas modes nedēļa MODES MANIFESTĀCIJA 2016. gadā ir atzīta par valstiski nozīmīgu kultūras pasākumu, jo īsteno Latvijas kultūras telpai nozīmīgu projektu, iegūstot līdzfinansējumu no Valsts Kultūrkapitāla Fonda. Pasākuma organizators ir biedrība “Latvijas Modes palāta”.

Preses materiālu sagatavoja : Kaspars Līcītis, Latvijas modes nedēļas MODES MANIFESTĀCIJA
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s