Lauma_Misty_Morning

Šis pavasaris jau rit pilnā sparā – aprīlī esam piedzīvojušas vairāk saulainās dienas, kā spējam izskaitīt, mūsu garastāvoklis ir viegli pacilāts un skats uz dzīvi visnotaļ pozitīvs. Kamēr uz ielām koku zaros varam baudīt pirmos koši zaļos pumpuriņus, arī ziedi nav nekur tālu jāmeklē, jo šis pavasaris tos daudz un dažādos veidos ir izplaucējis jaunākajās Lauma Lingerie kolekcijās.

Ziedu apdrukas ir aktuālas ik pavasari un tās varam vērot arī kolekcijās Nostalgia un Tuxedo Jardin. Kamēr pirmajā varam vērot izsmalcinātu vieglumu, pasteļtoņus un caurspīdīgu audumu spēles, šī mēneša Tuxedo kolekcija ir koša un piesātināti sievišķīga – dzīvīgie ziedu motīvi daiļi savijas ar rozā pieskaņoto maliņu, radot rotaļīgu un mīlīgu tēlu.

Kolekcija Wilma ziedu motīvus atklāj bagātīgās un daiļās mežģīnēs. Lai gan apdrukas var būt pamanāmākas, smalkie mežģīņu raksti stāsta paši savu stāstu – par romantiskām, jutekliskuma pilnām novakarēm un noslēpumaino seksualitāti, kuru atklāj tikai tiem, kuri uzdrošinās pienākt tuvāk.

Aprīļa saullēktu sevī iemieso kolekcija Dreambird, kuras pasteļa oranžīgās nokrāsas atgādina sulīgu un maigu apelsīnu sorbertu. Noķer paradīzes putnu aiz astes, ietērpjot sevi šajā apbrīnojamajā meistardarba.

This slideshow requires JavaScript.

facebook.com/lovelauma
instagram: @laumalingerie

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s