Nereti presē un mēdijos parādās vairāk un vairāk informācijas par kungu frizētavām, ar svešvārdu barbershop, kuras kā viens no piedāvātajiem pakalpojumiem ir skūšana ar bārdas nazi jeb karstā skūšanās (hot shave). Šoreiz pie papildus informācijas vērsāmies Lumberjack Barbershop kungu frizētavā, kas atrodas Vecrīgā , Riharda Vāgnera ielā 11.

Barbershop mārketinga cilvēks Helmuts Bēķis mums uzreiz piedāvāja palīdzēt  bloga lasītājiem izskaidrot kas slēpjas aiz šo vārdu salikuma un kas ir šī pakalpojuma burvība.

12688040_491910900995883_833029554082601879_n

“Domāju, ka šis pakalpojums ir tieši tas, kas kungam būs jauna pieredze tieši frizētavu apmeklējot” saka Helmuts. Būtība tajā, ka šis pakalpojums vairāk ir sajūtas, ko grūti novērtēt ar vienu vai otru naudas summu. Par pašu pakalpojuma norisi :

Pirmkārt protams pēc labākajām barbershop tradīcijām kungs jau sperot kāju barbershop slieksnim tiek cienāts ar Viskiju, Alu vai kafiju pēc paša izvēles, karaliska apkalpošana un tad jau viesis tiek nogādāts barbera rokās. Baudot viskiju tiek iegūta informācija par vēlmēm, jo iespējams gan izveidot skaistāko bārdas frizūru tieši konkrētā klienta sejas formai, bet var arī veikt gludo skuvumu, kad sejas āda būs kā maza bērna dupsis, piesaka Helmuts.

Pats process sākas ar to, ka klients tiek atgāzts savā bārddziņu krēslā acīm tiek uzklāts dvielis, lai acīs nenokļūta bārda un arī ļautu klientam vēl vairāk atbrīvoties.

12745513_494781227375517_6221118134214190723_n

Barber rokās nonāk bārdas eļļa un tiek veikta sejas masāža, pēc kuras sejai tiek uzlikts karsts dvielis ar lavandas ekstraktu veicinot sejas poru atvēršanos, lai spētu garantēt gludāko skuvumu. Pēc pāris minūtēm dvielis tiek noņemts, sejas daļa, kuru sedz bārda tiek klāta ar bārdas putām un tiek veikts skūšanās process, svarīgi, ka tas tiek veikts ar žileti, kas katram klientam tiek izmantota jauna, ja klientam ir savs bārdas nazis, tad tiek izmantots tas, arī šādu iespēju nodrošina Lumberjack Barbershop kungu frizētavā un arī šī ir viena no lietām, kas to atšķir no citām barbershop tipa vīriešu frizētavām. Pēc tam, kad bārdas skūšana notikusi vienā virzienā atkal tiek uzklāts karstais dvielis un process tiek atkārtos skujot bārdu nu jau pretējā virzienā.  Pēc šī procesa sejas ādai tiek uzklāts auksts dvielis ar piparmētru, kas veldzē sejas ādu, aizver poras un ir kā noslēdzošais posms visā procesā. Sejas āda tiek apstrādāta ar pēcskūšanās losjonu un šajā momentā var vērot laimīga vīrieša seju.

Pati bārdas skūšana vidēji aizņem ap četrdesmit piecām minūtēm un šī ir procedūra, kura ir kā mazs ikdienas SPA tieši kunga sejai, laiks, kad sakārtot domas un atslābināt prātu. Lumberjack Barbershop mārketinga cilvēks Helmuts Bēķis apgalvo, ka tā arī esot, atnāc kā viesis izej kā draugs, kas iet roku rokā ar pašu barbershop moto, “Atceries, cik vienreizēji ir būt vīrietim.”

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s