Personalizēti tauriņi korporatīvajā vidē ienes jaunas vēsmas. Tauriņš uzņēmuma krāsās, kas papildināts ar izšuvumu, ir jauns un neredzēts aksesuāra veids uzņēmumiem, lai izceltu savus darbiniekus un norādītu uz sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti un klientu servisu.

iYEA6EAXD-6FzhrmDcWn8HEZrtqlDxC0Hjiv6zIiE-8xYnLBleqYyprosqLSiChuUo669jlDRaTlXfnbr7rBi6Kxg9nyrImtpwYO0L_SGPIvm2X-k8DPd628XWqoG_Mt

Oriģināli un personalizēti aksesuāri kļūst ar vien populārāki, jo masu produkcija ir pieejama lielos apjomos, taču izcelt personību spēj tikai individuāli radītas lietas.

Steidzīgajā biznesa pasaulē ikdienas jāiepazīstas ar jauniem sadarbības partneriem vai klientiem un vārda iegaumēšana bieži vien paliek novārtā, taču tas neliecina par etiķetes augsto toni.

Vārda nozīmītes, lielākoties tiek izgatavotas uz brošas vai magnēta principa. Piespraudes bieži vien bojā apģērbu, bet magnetizētās piespraudes nav tik veselīgas ikdienas lietošanai.

Zīmols Betolli radis risinājumu bezgaumīgajām vārda nozīmītēm, radot ērti piepogājamu tauriņu, kas var tikt personalizēts ar individuālu izšuvumu.

Ikdienā redzētie tauriņi ar regulējamu aizdari padara valkātāja koptēlu stīvāku, taču piepogājams tauriņš sava ērtuma dēļ ir izcili piemērots ikdienas valkāšanai. Turklāt, tas reizē ne vien izceļ, bet arī paspilgtina korporatīvo vai valkātāja individuālo tēlu.

Betolli.com

This slideshow requires JavaScript.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s