13166004_1025601140840147_5857286509930071351_n

Tad apstājas laiks, Un tā bija mīlestība. Jo tikai mīlestības priekšā tas apstājas. Un sekundes varēja grābt kā smiltis Un sviest uz vienu vai otru pusi – Tam nebija nozīmes. Un nebira ziedlapiņas. Un nerūsēja dzelzs, Un mēs vairs nemācējām skaitīt. Un tas ir tas skaistākais – Ka mīlestība neprot skaitīt.

(I.Ziedonis)

13151971_976480412421684_9109146554423408311_n

KAUTRĪGIE IZGRIEZUMI

Aktualitāte, kas klusi pārnākusi no iepriekšējās kāzu sezonas. Iespējams, līgavām patīk pārsteigt ar kautrīgiem (to saku ar ironiju) izgriezumiem, īpaši, mugurpusē, kas uzreiz kāzu viesiem nav redzams.

3D

Līgavas ir sajūsmā par 3D efektu, kas rotā viņu kleitas, jo tas ir jau pats par sevi piedzīvojums gan līgavai, gan viesiem. Vienīgais noteikums – motīviem, protams, jābūt romantiskiem un sapņainiem, papildinot kāzu tematiku.

KOĶETĪGĀS SPALVAS

Tendence, kas piešķir līgavas tērpam pavisam citu vibrāciju un akcentē katru līgavas kustību. Ak, iedomājieties, cik fantastiski izskatīsies kāzu valsis šādā kleitā!

AKVARELIS

Pasteļtoņi pat iekarojuši kāzu garderobi. Lieliska aktualitāte ne-baltā cienītājām. Īpaši populārs ir tieši zilais akvarelis. Tikai neaizmirstiet kāzu drudzī pieskaņot pušķi.

MAZĀ BALTĀ VAKARKLEITA

MBV ir MUST HAVE šajā sezonā! Vienkāršība bieži vien ir skaistuma galvenais nosacījums. (mazliet pārfrāzējo no Tolstoja)

“BALTAIS SMOKINGS”

Līgavai baltas bikses vai kombinezons? Jā, un, ticiet man, tas var izskatīties tik pat šiki un skaisti kā kāzu kleita (ja ne vairāk).

APAKŠVEĻA IEDVESMO

Kautrība sen vairs nav modē! Pat līdz kāzu dienai atnākušas tendences, kas slēpušās nakts veļas kumodēs. Šī aktualitāte slēpjas tieši kāzu kleitu detaļās – delikāti, tomēr ļoti skaisti.

 Foto avots : hercampus.com
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s