4918292_bb

Lai cik ļoti mums gribētos domāt, ka esam pieaugušas, nobriedušas un nopietnas daiļā dzimuma pārstāves (kas, protams, tā arī ir), tomēr, ja teiksim atklāti, ikvienā sievietē slēpjas maza meitene, kura sapņo par  kuplām princešu kleitām, savu karaļvalsti, princi balta zirgā un citiem pasaku tēliem. Viens no maniem spilgtākajiem sapņiem (vēl bez tā, ka šķita, ka noteikti man būs spārni un es lidošu)  bija nāriņas tēls, pateicoties bārbijai, kuru nopirka mamma. Bārbijai bija skaista, zelta nāriņas aste un blondi mati ar koši spilgtām šķipsnām. Tā sākās mana pārliecība par savu karjeru, ka pieaugot kļūšu par nāru un dzīvošu okeānā.

Vairāk vai mazāk, mani var saukt par pieaugušu, bet, kā redziet, bērnības sapnis ir sagrauts un nāriņas astes vietā man, kā visiem citiem, ir garas kājas un pat par labu peldētāju sevi nesauktu, lai tuvotos okeānam. BET mazo meiteņu sapnis ir savā veidā glābts!

Par pēdējo sezonu trakāko modes aktualitāti droši var saukt stindzinoši košās matu krāsas, kas žilbinās acis pat rūdītākos. Droši varat izvēlēties vienu toni, piemēram, veidojot ombre efektu vai krāsot matus visās iespējamās varavīksnes krāsās visā to garumā. Izvēles ir neierobežotas!

Foto avots : lookbook.nu
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s