iI9P7UEVCOWFwBTiTsj4qQYjCrQMI_FdE-TsmzRDgM0,

Ceļojumu koferu ražotājs RIMOWA ir uzvarējis tiesas procesā pret Deseno zīmolu, tas ir vēl viens pagrieziena punkts, lai aizsargātu zīmola atšķirīgo iezīmi – “rievojuma dizainu”.

Spriedumā intelektuālā īpašuma tiesa atzina, ka RIMOWA piederošais “rievojuma dizains”, kā arī pazīstamais simbols, ir aizsargājams saskaņā ar Likumu par godīgu tirdzniecību. Tiesa arī atzina, ka Deseno ceļojuma kofera virsma ļoti atgādina “rievojuma dizainu”, tādējādi patērētāji tiek maldināti vai arī uzvedināti uz domām, ka Deseno ceļojumu koferim ir saistība ar RIMOWA.

RIMOWA prezidents un uzņēmuma vadītājs Dīters Morsžeks (Dieter Morszeck) ir ļoti apmierināts ar Taivānā izteikto spriedumu: “Šis spriedums pierāda, ka pircēji apzinās RIMOWA rievotā dizaina atšķirīgo raksturu.”

Tas ir ievērojams pagrieziena punkts RIMOWA, ņemot vērā, ka Taivānā labi pazīstams produkta dizaina statuss tiek piešķirts tikai industriālā dizaina klasikai ar ievērojamu reputāciju sabiedrībā. PirmaisRIMOWA alumīnija ceļojumu koferis ar pazīstamo rievojuma tehniku tika izstrādāts 1950. gadā.RIMOWA turpina aizsargāt savu būtiskāko zīmola identitātes iezīmi pret atdarinātājiem un viltvāržiem.

2016. gada sākumā RIMOWA jau atkal izdevās aizsargāt savas preču zīmes tiesības. Vikland ražotie ceļojumu koferi, kas pārkāpa RIMOWA patentu gan attiecībā uz ritentiņiem, gan bagāžas nodalījuma izvietojumu, kā arī citās iezīmēs, tikuši nekavējoties iznīcināti. Acīmredzamās līdzības starp Vikland ceļojumu koferiem un RIMOWA TOPAS alumīnija koferi apstiprina aizdomas, ka oriģināls ir ticis viltots. RIMOWA oficiālajā YouTube kanālā ir redzams video pierādījums par koferu iznīcināšanu http://www.youtube.com/user/RIMOWA1898

 iI9P7UEVCOWFwBTiTvWr9NZlayHaIPBsGP1-bzpHyIc,

RIMOWA ir viens no pasaules vadošajiem premium zīmoliem, kas specializējas ceļojumu koferu un ceļasomu ražošanā no alumīnija un high-tech materiāla polikarbonāta. RIMOWA ir viens no retiem ceļojumu koferu ražotājiem, kas vēl aizvien ražošanu veic Vācijā. RIMOWA ir vairāk nekā 118 gadus ilga vēsture un atšķirīgas, dziļi ieskaņojušās roku darba meistarības tradīcijas, kas devušas izcili respektētu pozīciju nozarē. RIMOWA izpratnē “Made in Germany”/”Ražots Vācijā” un “German Engineering”/”Vācijas tehnoloģijas” nozīmē: izcilus materiālus, spožas tehnoloģijas un neatkārtojamu produktu dizainu, prasmīgi veidotu augstākajā iespējamā kvalitātē. Jau gadu desmitiem kolekcijas identificējošais faktors, kuru nepārtraukti uzlabo, ir elegantā un nepārprotamā rievojumu struktūru, kas izmantota ceļojumu koferu apvalkos. Tradicionālais uzņēmums ar centrālo biroju Ķelnē, pārdod ceļojumu koferus ar rievojumu vairāk nekā 65 valstīs visā pasaulē pie izvēlētiem dīleriem un zīmola veikalos, turklāt to skaits pastāvīgi aug visā pasaulē.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s