Septembrī durvis vērs COS veikals t/c Galleria Riga, piedāvājot 2016. gada rudens-ziemas kolekciju; pētot jaunas apģērbu funkcijas, radot hibrīdu apģērbus, ņemot klasiku un kombinējot ar ekscentrisko un eklektisko.

Komentē COS vīriešu apģērbu dizaina vadītājs Martins Andersons (Martin Andersson): ”Kolekciju raksturo nepiespiesta elegance, kas izpaužas audumos, siluetos un dizainā. Daudzi apģērbi šķiet gandrīz kā ilūzija, ko veido neskaidras, maigas formas un materiāli”.

Veikala interjers atspoguļos COS dizaina vērtības, tīro līniju un dabīgo elementu estētiku, piedāvājot arī atpūtas zonu ar mēbelēm, ko veidojuši gadsimta vidus, modernie dizaineri.

iI9P7UEVCOWFwBTiTuenyiMvBSApYuSrlhIOxntV6iA,

COS 2016. gada rudens – ziemas kolekcijai virzienu piešķir pārdomāta funkcionalitāte un ikdienišķa dekadence. Iedvesmojoties no izteiksmīgajām krāsām, kas atrodamas Linetes Jiadomas Boakjes (Lynette Yiadom Boakye) gleznās, šīs sezonas paleti veido bagātīgi, tumšzili, spilgti zili, okera, vīnsarkani un meža zaļi toņi.

Sievietēm klasiskās formas ir izgudrotas no jauna un pārveidotas, lai radītu neregulāru un pārsteidzošu toni. Kolekcijā sastopamo eklektisko un reizēm neparasto elementu iedvesmas avots ir itāliešu dizainera Martino Gampera (Martino Gamper) projekts “100 krēsli 100 dienās” (100 chairs in 100 days). Materiāli sastopas negaidītos veidos, jo zīda šifons tiek kombinēts ar vilnas ielaidumiem, lai radītu kontrastējošu svīteri, ko kombinē ar izteiksmīgām divu ieloču vilnas biksēm. Bezpiedurkņu augumam pieguļošs tops un pieskaņoti pagarinātie šorti ir veidoti no mīkstas, maigas, pusnakts zilas ādas un sniedz aktualizētu skatījumu uz klasiku.

Uzsvars tiek likts uz pārspīlējumiem, ko ilustrē svīteri ar augsto apkakli un pagarinātām piedurknēm, kamēr ģeometriskie griezumi nodrošina daudzfunkcionālu un noteiktu sajūtu. Pārsteiguma elementu piešķir oversize kombinezons ar vīrišķīgu bikšu formu, kamēr manipulējošie un palielinātie apjomi rada rotaļīgu neregularitāti.

Drēbes tiek vilktas kārtās, izvēloties asimetrisku merino vilnas lakatu ar piedurknēm virs adīta topa no viskozes un merino vilnas, ko papildina platas bikses no vilnas; šis tēls atgādina perfektu un dīvainu atjautības uzdevumu. Veidojot tīru un elegantu siluetu, bēši apsienamie vilnas svārki ar utilitārām pogām tiek kombinēti ar bēšu satīna topu ar rievojumu un kokvilnas kreklu ar izgriezumu kakla daļā.

Vīriešiem uzsvars tiek likts uz pretstatījumu starp dekadentisku un vienlaikus modulāri kārtainu stilu. Cilpiņu, siksnu un rāvējslēdzēju elementi liek domāt par augsto tehnoloģiju sasniegumiem, kamēr apdrukas, faktūras un bagātīgā krāsu palete piešķir dziļumu un rada vēlmi pieskarties.

Šīs sezonas vīriešu apģērbu kolekcijas krāsas un faktūras ir iedvesmojis Berlīnē dzīvojoša mākslinieka Leva Khesina (Lev Khesin) darbs. Khesina darbos atrodamās bagātīgās un ieskaujošās kompozīcijas atspoguļojas gan kolekcijas krāsu intensitātē, gan kārtainajos siluetos. Kolekciju caurvij modernas apdrukas un slāņi, tostarp īpaši atzīmējams uzkārsta auduma rūtainais svīteris un mētelis.

Klasiskā drēbniecība ir aktualizēta, lai veidotu maigu un ieskaujošu siluetu no rupjas vilnas. Petrolejas pelēks vilnas svīteris ar augsto apkakli tiek kombinēts ar apgrieztām biksēm, veidojot klasisku un vienlaikus modernu stilu, ko papildina fakturēts tumšzils vilnas melanža mētelis ar maigu plecu līniju.

Šosezon būtisku lomu saglabā daudzfunkcionāli apģērbi. Sievietēm iepirkumu soma no mīkstas, krokotas ādas ar alumīnija akcentiem pārlocītā veidā pārtop par klača somu. Rotājumi un izgreznojumi bieži tiek veidoti ar vara apdari, akcentējot virsmas būtiskumu somām un jostām. Hibrīdu šalles vienkāršās ielocēs krīt pāri plecam, bet kabatas piešķir tām funkcionalitātes elementu. Vīriešiem kolekcijas centrā ir brūnas Oksfordas stila kurpes, kā arī aktualizētas kedas ar neapstrādātām malām. Kolekcijai funkcionālu pabeigtību sniedz polsterētie bezpirkstu cimdi.

http://www.cosstores.com

Avots : Maija Melbārde Polhem PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s