4779509_for_lookbook_vk

Karaliska un maģijas pilna krāsa – VIOLETĀ! Starp citu, viens no maniem mīļākajiem toņiem (ieskaitot sarkano), tādēļ šī ir tendence, par ko man būtu grēks nepastāstīt.

Veidojot savu rudens garderobi, izvēlies violeto kā akcentu, lai atsvaidzinātu kopskatu vai ģērbieties no galvas līdz kājām. Un pats interesantākais, ka varat izmantot dažādus violetās krāsas toņus – sākot ar pavisam nevainīgo ceriņkrāsu un beidzot ar elektriski lillā toni, un to visu vienā komplektā. Rudens vairs nešķitīs tik nomācošs, ja ļausiet šīs krāsas maģijai vaļu!

“Violetā jeb lillā krāsa iemieso sevī līdzsvaru starp sarkano aktivitāti un zilo mieru. Misticisma un karalisku īpašību piepildīta violetā, bieži vien ir radošu un ekscentrisku cilvēku, kā arī pusaudžu meiteņu iemīļota krāsa, padarot, to par efektīvu krāsu veicinot jauniešu produktu pārdošanu. Gaiši violetā lietojums noder veidojot dizainu, kas paredz uzrunāt sieviešu auditoriju. Tautā gaiši violeto mēdz uzskatīt arī par vecmeitu krāsu. Pārmērīga lillā lietošana var veicināt cilvēkiem kļūt īgniem un radīt nepatiku pret apkārtni.(tam es nespēju noticēt!) Lillā ir izteikta polarizācijas krāsa un tā vai nu patīk vai ne.”

Avots : devini.com

This slideshow requires JavaScript.

Foto avots : lookbook.nu

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s