Iedvesmojoties no vārda “kopā”, zīmols THOMAS SABO 2016. gada rudens un ziemas sterliņsudraba rotaslietu kolekciju papildina ar mīlestības simboliem. Par sezonas sievišķīgo “varoni” kļuvis slīpētu dimantu greznojums: zīmola juvelierizstrādājumi bagātināti ar smalkiem dārgakmeņiem, kas apbur ar savu pilnību. Savukārt rokaspulksteņu klāstu papildina jauna interpretācija klasiskam svītru dizainam un jauni koši toņu salikumi ciparnīcās un aprocēs.

This slideshow requires JavaScript.

 “Tādas laika gaitā jau iecienītas THOMAS SABO rotaslietas kā saderināšanās gredzeni, mūžību vai kopābūšanu simbolizējošie gredzeni ir pirmo reizi papildināti ar dimantiem, tā kļūstot par vēl izcilākiem mīlestības simboliem.  Jaunais rotu klāsts šosezon atklāj visintīmākās cilvēciskās jūtas: mīlestību un laimi. Tā varam skaistākos savas dzīves mirkļus simboliski iemūžināt rotaslietā un ikdienā turēt cieši sev klāt,”skaidro zīmola THOMAS SABO oficiālā franšīzes partnere Baltijā Anita Streiča.

Sievišķīga skaistuma iemiesojums ir jaunā “Triangle Diamonds” līnija, kurā apvienota pilsētnieciska atturība ar neatkārtojamu pievilcību. Savukārt ar gravējumiem personalizējamā “Love Bridge” rotaslietu līnija, sākot ar šo sezonu, ir paplašināta, iekļaujot tajā arī romantisko “Love Bands” gredzenu līniju un simbolisko “Love Coins” kulonu līniju. Visās šajās rotaslietās iespējams iegravēt personalizētu vēstījumu. Iedvesmojoties no pasaules tautu kultūrām, radusies “Nile Treasures” rotaslietu līnija ar Ēģiptes aizsardzības simboliem. Turpretī “Prana” rotaslietu līnijā atspoguļojas Tālo Austrumu māksla un tradicionālie peislija audumu raksti ar ziedu ornamentiem un iespaidīgiem krāsu salikumiem. Tāpat arī jaunas “Karma Beads” pērlītes, saveramās aproces, riņķveida auskari un citas klasiski eleganta dizaina rotaslietas ir labs papildinājums jaunajai sezonai.

Savukārt jaunajā THOMAS SABO rokaspulksteņu kolekcijā gan dāmas, gan kungi iepazīs neparasta dizaina un modernas estētikas laikrāžus dažādu dzīvesstilu cienītājiem. Izteiksmīgi ir “Spirit” līnijas rokaspulksteņi: jaunā izpildījumā tajos atklājas klasiskais svītru dizains. Nerūsējošā tērauda milāniešu aprocēs iestrādātas krāsainas jonu pārklājuma strīpas. Šī strīpu krāsu palete ir daudzveidīga: sākot ar melnu un zilu beidzot ar mirdzoši rozā un dzeltenā zelta toni. Dāmām paredzēto rokaspulksteņu dizains papildināts ar ciparnīcām karaliski zilā, burgundieša toņa sarkanā vai zaļā krāsā, kas labi izceļas kopā ar vienkrāsainām zeltītām aprocēm. Smalks un sievišķīgs dizains ir ieraugāms arī rokaspulksteņos ar matētu melno toni ciparnīcās, kurās greznojas rozā zelta toņa stundu iedaļas. Turpretī “Karma” rokaspulkstenis ir meistarības paraugs: līdz pat sīkākajai detaļai dāmu rokaspulksteņa dizains melnā un rozā zelta tonī ar palielināto kronīti pievilina vienlaikus ar smalko THOMAS SABO arabeskas motīvu. Savukārt kungiem par labu papildinājumu tēlam var kļūt “Rebel Icon” rokaspulkstenis ar matēti melno sportiskā izskata aproci un ar stilizētu galvaskausu ciparnīcā.

Ikvienam zīmola THOMAS SABO rotu cienītājam ir iespēja papildināt jau esošās rotas no iepriekšējām kolekcijām ar svaigiem elementiem, tādējādi radot personificētu rotaslietu kombināciju. Zīmola jaunā rotaslietu un rokaspulksteņu kolekcija sievietēm un vīriešiem pieejama THOMAS SABO salonā TC SPICE, Lielirbes ielā 29, Rīgā.

Par THOMAS SABO

Jau kopš 1984. gada dzīvesstila zīmols THOMAS SABO ir apliecinājums daudzveidībai, inovācijām un tendenču noteikšanai augstvērtīga dizaina un kvalitātes rotaslietās un rokaspulksteņos. Zīmola rokraksts lasāms vairākās krājkolekciju līnijās: Sterling Silver (Glam&Soul, Rebel At Heart un Karma Beads) labākā sudraba darinājumos, Charm Club daudzveidībā, Fine Jewellery dārgmetālu rotās, Watches izteiksmīgos rokaspulksteņos, ļaujot gan sievietēm, gan vīriešiem viegli personalizēt un kombinēt rotaslietas un rokaspulksteņus, veidojot savu stāstu no klasikas līdz pilnīgam rokenrolam atbilstoši katra individuālajam dzīvesstilam. Tāpat zīmolu papildina arī iedvesmojoši THOMAS SABO Perfume&Beauty produkti. Zīmolu pārstāv vairāk nekā 2600 mazumtirgotāji un 280 THOMAS SABO zīmola saloni piecos pasaules kontinentos. Baltijā zīmola oficiālais franšīzes pārstāvis ir uzņēmums SIA STREIČA. Baltijā THOMAS SABO rotas pieejamas: THOMAS SABO, TC SPICE, Lielirbes 29, Rīgā; TRONIS, TC Galerija Centrs, Audēju 16, Vecrīgā; KAPRĪZE, Stacijas ielā 9, Valmierā. Plašāk : www.jewellery.lv; www.thomassabo.com

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s