Modīgās rīdzinieces aicina ikvienu piedalīties grandiozā izpārdošanā

 Modes un izklaides centrā Rīga Plaza (Mūkusalas iela 71) 10. septembrī no pulksten 11:00 līdz 16:00 pirmajā stāvā, blakus Costa Coffee, notiks grandiozs slavenību garderobes izpārdošanas pasākums. Izpārdošanā būs iespējams iegādāties vairāku Latvijā pazīstamu slavenību apģērbu no aktuālās sezonas modes piedāvājumiem ar 50% un vēl lielākām atlaidēm. No katra pirkuma daļa naudas tiks ziedota konkrētam labdarības mērķim.

 Sagaidot rudeni, projekta Friends Best Sale Ever dalībnieki kopā ar modes un izklaides centru Rīga Plaza aicina ikvienu modes mīļotāju iegādāties apģērbu no Latvijas slavenību garderobēm. Šī izpārdošana apvieno cilvēkus, kuri interesējas par modi. Vieniem būs iespēja atbrīvot savu skapi no apģērba, bet citi to veiksmīgi varēs papildināt un iegādāties ekskluzīvas lietas ar 50% un vēl lielākām atlaidēm. Piedāvājumā būs pieejami gan jauni tērpi, gan tikai vienreiz vilktas vakarkleitas, kurpes, virsdrēbes, somas un aksesuāri. Īpaša iespēja iegādāties arī volejbolista Aleksandra Samoilova olimpisko formu, no kuras visa ietirgotā naudas summa tiks novirzīta labdarībai. Iepriekšējo reizi Friends Best Sale Ever komanda par savāktiem līdzekļiem izveidoja bērnu istabu bērnunamā Ziemeļi.

 “Katra sieviete noteikti zina, cik ļoti priecīga viņa ir, kad iegādājas kādu jaunu apģērbu, apavus vai aksesuāru. Ar šo projektu mēs vēlamies apvienot svarīgo ar lietderīgo. Es zinu, ka daudzām manām paziņām un arī man ir iegādātas lietas, kuras dažreiz ir uzvilktas tikai vienu reizi. Kāpēc šīs drēbes atstāt skapī un neļaut par tām priecāties citām sievietēm? Tāpēc es kopā ar vairākiem draugiem izdomājām izveidot projektu, kas sniedz gan prieku cilvēkiem, gan arī ir ieguldījums labdarībā. Tāpēc mēs apvienojāmies un sniedzam iespēju ikvienam modes mīļotājam atsvaidzināt savu garderobi, neupurējot ar sava maciņa biezumu. Mēs piedāvāsim iespēju iegādāties šī brīža kolekciju mantas par pievilcīgām cenām. Un rezultātā mūsu mērķis ir sniegt atbalstu kādam bērnunamam,” norāda projekta autore, portāla 3ade.lv redaktore Almaza Pirha.

 Akcijā būs iespējams iegādāties drēbes no :

Almaza Pirha, Beauty news 3ade.lv / Marina Dorošenko un Julina Lopatina, ArtJam / Olga Krūze, Lazy Francis / Anastasija Dzeha, Mimimi / Maija Armaneva, Maas Coats / Viktorija  Gondelmane, Darts Group / Tatjana Jakovleva, Tanti / Domanicka Jeļena, Čapurins butiks / Dziedātāja Olga Asmikoviča / Katerina

Viesiem būs iespēja iegādāties arī apģērbu no CELEBRITY CORNER, kur savu apģērbu izvietos tādas slavenības kā  Ieva Brante, Marika Ģederte, Katrīna Sauliete, Agnese Zeltiņa, Markus Riva, Anna Rozīte, Roberto Meloni, Signe Meirāne, Anastasija Fomina–Kalmanoviča, Ieva Bondare, Intars Busulis un Viktorija Joniene. Īpaša iespēja būs iegādāties volejbolista Aleksandra Samoilova olimpisko formu.

Pasākuma atklāšanas laikā neformālā gaisotnē būs iespējams satikt projekta dalībniekus un uzzināt vairāk par akciju. Viesiem būs iespēja baudīt dzirkstošo vīnu Mionetto.

Jaunumiem sekojiet līdzi Facebook lapā – Rīga Plaza Friends Best Sale Ever.

Foto avots : Ieva Lūka/ LETA
Papildu informācija:

Urzula Spickus

Rīga Plaza mārketinga vadītāja

Mūkusalas iela 71, Rīga, LV-1004
Tel.+371 67633737;

E-pasts urzula.spickus@cbre.com

 

Papildu informācija:

Agnija Jankovska

Rīga Plaza sabiedrisko attiecību konsultante
Tel.+371 28615505;

E-pasts agnija@olsen.lv

 

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s