Amerikāņu zīmols Tommy Hilfiger šosezon sadarbojies ar pasaulslaveno modeli Džidži Hadidu (Gigi Hadid), lai izveidotu īpašu kapsulkolekciju TommyXGigi. Šī ir Hadidas debija apģērbu modelēšanā.

tommy-hilfiger-gigi-hadid-collection-7

Modele Džidži Hadida jau vairākus gadus ir zīmola Tommy Hilfiger vēstnese. Bet nu sadarbība ir kļuvusi vēl ciešāka, jo kopīgi radīta rudens apģērbu, aksesuāru un apavu kolekcija.

“Šī ir pirmā kolekcija, ko jebkad esmu modelējusi ar kādu kopā, un tā man ir īpaša. Kolekcija patiesi reprezentē manu stilu, un vienlaikus tajā ir jūtams Tommy Hilfiger ikoniskais rokraksts. Es nevaru vien sagaidīt, kad ne vien pati varēšu valkāt šos apģērbus, bet arī vērot, kā citas sievietes to kombinē savā unikālajā veidā,” stāsta modele un tagad jau arī dizainere Džidži Hadida.

Kalifornijas meitene Džidži Hilfiger stilam pievienojusi Rietumkrasta imidža elementus. Kolekcijā valda Tommy raksturīgā jūrnieku tēma un apģērbu praktiskums, kas ir atsvaidzināts ar modeles sievišķību, viņai tik zīmīgo dzīvesstila vieglumu un jauneklību. Tas ir īsts ikdienas šiks.

Dizainers Tomijs Hilfigers par šo sadarbību: “Džidži ir viena no visvairāk mīlētajām topmodelēm, un viņas ietekme modes pasaulē ir patiešām nozīmīga. Mēs esam saviļņoti viņu uzņemt Tommy ģimenē. Es un Džidži šīs kolekcijas radīšanā darbojāmies cieši kopā, un ikviens tās elements ir rūpīgi pārdomāts. No sirds varu teikt, ka rezultāts īsteni atspoguļo viņas aizrautību un radošumu.”

TommyXGigi kolekcijā jūtama vintāžas stila un Hilfiger tik raksturīgās jūrnieku tēmas ietekme. Tā ir klasiska kolekcija, kurai zīmīgas skaidras, plūstošas līnijas, uzšuvumi, sievišķīgas apdrukas un jūrnieku svītras. Tajā ietilpst apģērbi, apavi un aksesuāri. Īpašs kolekcijas papildinājums ir jaunais aromāts THE GIRL by Tommy Hilfiger. To iedvesmojis Hadidas optimisms, pašpārliecība un relaksētais stils, tāpēc aromāts ir svaigs un spirdzinošs. Tajā jūtams zaļais bumbieris, vijolītes un zaļās vīģes, kas papildinātas ar jasmīna un maijpuķīšu saldajām notīm un ciedra-kašmira spēcīgo akcentu. Šīs smaržas uzbur Hadidas individuālo un īpašo tēlu.

Zīmols Tommy Hilfiger jau iepriekš savu kolekciju radīšanā ir sadarbojies ar slavenībām: 2014. gada pavasarī tika radīta kapsulkolekcija sadarbībā ar aktrisi Zoī Dešanelu (Zooey Deschanel), bet tā paša gada rudens un 2015. gada pavasara kolekcijas veidošanā savu roku pielikušas It meitenes Aleksa Čanga (Alexa Chung) un Olīvija Palermo (Olivia Palermo). Šīs sezonas sadarbība ar modeli Džidži Hadidu nostiprina Tommy Hilfiger pozīcijas pieejamo dizaineru zīmolu lokā. Zīmols lepojas, ka šīs kopkolekcijas piedāvā stilīgas un klasiskas lietas ar rotaļīgu un īsteni modernu akcentu.

Jaunā TommyXGigi kolekcija nopērkama veikalā Tommy Hilfiger t/c Spice. Zīmols Tommy Hilfiger dibināts 1985. gadā Amerikā. Šobrīd zīmolam ir vairākas līnijas, kuru ietvaros tiek radīti apģērbi, apavi un aksesuāri sievietēm, vīriešiem un bērniem, kā arī smaržas un mājas lietas. Latvijā veikalus Tommy Hilfiger pārstāv veikalu tīkls Denim Dream.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s