Vienmēr esmu teikusi, ka sapņus un velēšanās ir jāizsaka skaļi. Klusās vēlmes, pie sevis izteiktās, Visums vienkārši nedzird! Tā arī es jau krietnu laiku stāstīju vīram un draugiem, ka vēlos jaunu gredzenu, kurš simbolizētu meitiņas piedzimšanu. Man vienmēr paticis savus spilgtākos dzīves notikumus nosvinēt ar kādu sievišķīgu nieciņu, kuru ikreiz uzlūkojot, tas atgādinātu iemeslu priekam.

pan_pr_au16_vintage_04_rgb

Visums manu izteikto vēlēšanos sadzirdēja un, lai gan tas bija grūts uzdevums, es atradu savu nieciņu (lai gan vārds “nieciņš” ne tuvu neatbilst atradumam). Gredzens no PANDORA, kurš simbolizē manu lielāko dzīves notikumu un jauno mammas lomu.

14269126_314124722274704_531358505_n1

Juvelierizstrādājumu veikals PANDORA atšķiras no citiem rotaslietu veikaliem ar to, ka sievietei līdz ar jaunu rokassprādzi, tās piekariņu, gredzenu, auskariem, kaklarotu vai kulonu, uzdāvina arī iespēju nosvinēt savus sapņus.

Zīmols, ļaujot katrai pircējai nezaudēt savu unikālo stilu, piedāvā kombinēt rotaslietas savā starpā un radīt savus komplektus.

Rudens kolekcija, no kuras izvēlējos arī savu gredzenu, ir stāsts par to kā savienot mūsdienīgo ar vintage stilu. Lielākie iedvesmas avoti ir arhitektūra un daba. Rotaslietu elegance slēpjas toņu izvēlē – rozā, balts un zilgani pelēkie salikumi.

http://www.pandora.net

This slideshow requires JavaScript.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s