Zīmols Betolli rudens sezonu uzsāk ar jaunu oriģinālu produktu sēriju cilvēku labākajiem draugiem – suņiem, t.i. individuāli izgatavotas apkakles ar izšūtu suņa vārdu.

Betolli suņu apkales
Betolli suņu apkales

Suns ir cilvēka labākais draugs, kuru saimnieks vienmēr labprāt ņem līdzi ne tikai uz ikdienas nesteidzīgām pastaigām, bet arī uz saviesīgiem pasākumiem.

Zīmola radītāja Līga Krauze jau sen kaldinājusi plānu par īpašu produkta radīšanu suņiem, kas izceltu suņu personību un būtu kā oriģināls un personalizēts aksesuārs. Ikvienam no mums patīk, ja sasveicinoties mūs uzrunā vārdā, tādēļ arī mūsu mīluļi to novērtēs, norāda L.Krauze.

Betolli suņu apkales
Betolli suņu apkales

Suņiem paredzētās apkakles tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Klientiem tikai jāizvēlas apkakles audums, apkakles modelis, izšuvuma krāsas, jānorāda suņa vārds un kakla apkārtmērs. Nedēļas laikā tā tiek izgatavota un nosūtīta klientam. Šobrīd jau ir izgatavotas vairāk kā divdesmit apkakles mūsu klientu labākajiem draugiem.

Ar šādu aksesuāru varat doties gan uz saviesīgiem pasākumiem, gan arī vienkārši nesāt to ikdienā, lai atšķirtos no pārējiem četrkājaino draugu īpašniekiem un ikdienu padarītu košāku, kā arī tā būs lieliska iespēja saskaņoties sunim ar savu saimnieku.

Betolli radītais produkts valkātājam noteikti piešķirs eleganci un izsmalcinātību, jo oriģinālas lietas izceļ personību.

Betolli ir zīmols, kas piedāvā unikālus sieviešu, vīriešu, bērnu pletkreklus, individuāli izgatavotus polo kreklus, tauriņus, žaketes kabatas lakatiņus un citus aksesuārus.

http://betolli.com

This slideshow requires JavaScript.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s