Latvijas bērnu apģērba modes zīmola “Lazy Francis” radīto kleitu Holivudas kinozvaigzne izvēlējusies iznācienam uz sarkanā paklāja pasaules mēroga filmas “Skaistums tev līdzās” (Collateral Beauty) pirmizrādes ceremonijā Ņujorkā. Kleitu šoreiz iegādājusies jauniņā, tikai vienpadsmit gadus vecā amerikāņu aktrise Kailija Rodžersa (Kylie Rogers) no Teksasas, kura jau dienu pirms svinīgā notikuma tūkstošiem savu fanu paziņoja, ka ir pateicīga zīmolam “Lazy Francis” par tērpu plānotajam pasākumam, savā Twitter kontā Kylie Rogers ‏@KylieAnneRogers uzrakstot: “Paldies @Lazy_Francis par kleitas uzšūšanu speciāli man uz #CollateralBeauty pirmizrādi!!! Tā ir tik skaista!!! Es to dievinu!”. Savukārt filmas oficiālajā Twitter kontā nopublicēts video ar Kailiju pozējot uz sarkanā paklāja, ar piebildi: “@KylieAnneRogers apžilbina uz #CollateralBeauty sarkanā paklāja!

screenshot-2016-12-13-08-30-39

Kailija savas karjeras laikā ir filmējusies jau 16 kinofilmās un vairākos televīzijas seriālos un uzvedumos, un strādājusi ar tādām Holivudas kinozvaigznēm kā Rasels Krovs, Diāna Krīgere, Dženifera Gārnere, Kvīna Latifa, Marks Vālbergs, bet darbs ar tik spožu kinozvaigžņu plejādi kā filmā “Skaistums tev līdzās” ir pirmoreiz Kailijas pieredzē. Pirms 3 gadiem filmējās galvenās varones lomā latviešu režisora Mika Ozoliņa filmā -psiholoģiskā drāmā „Forsake Me Not – toreiz meitenei filmēšanas laikā bija tikai septiņi gadi, un jau tad režisors paredzēja aktrisei spožu karjeru un nozīmīgas kino lomas.

screenshot-2016-12-13-08-30-01

Kailija latviešu zīmola “Lazy Francis” kleitu demonstrēja uz sarkanā paklāja ilgi gaidītās filmas “Skaistums tev līdzās” (Collateral Beauty) pirmizrādes ceremonijā. Filmā galveno lomu spēlē Holivudas kinoekrānu zvaigzne Vils Smits kopā ar iecienītiem un pasaulē zināmiem aktieriem kā Keira Naitlija, Keita Vinsleta, Helēna Mirena un Edvards Nortons. Filmas pirmizrāde ASV un Eiropas kinoteātros tiks demonstrēta 2016. gada decembrī, savukārt latvieši uz saviem kinoekrāniem varēs vērot no nākamā gada 6.janvāra.

Vēl pavisam nesen zīmola “Lazy Francis” kleita gozējās uz Kannu filmu festivāla sarkanā paklāja. Toreiz Latvijas zīmola tērpu bija izvēlējusies Stīvena Spīlberga filmas “Lielais draudzīgais milzis” viena no galvenās lomas spēlētājām Rūbija Bārnhila, un visu pasauli zibenīgā ātrumā aplidoja fotogrāfijas ar sinepju krāsas kleitā tērpto aktrisi pie rokas slavenajam režisoram. Jau toreiz zīmola “Lazy Francis” dizainere Olga Krūze uzsvēra, ka tas bijis pirmais tik augsta līmeņa veiksmes stāsts un ka ielauzties starptautiskajā tirgū nav viegli.  Olga Krūze cer, ka zīmola kleitas turpinās iekarot Rietumu tirgu, un no sirds priecājas, ka šis ir jau otrais tik augsta līmeņa veiksmes stāsts. “Iekarot vietu starptautiskajā tirgū nav viegli,jo tur ir daudz talantīgu cilvēku! Taču acīmredzami izvēle ir klientu ziņā, un mums ir prieks, ka ir daudz mazas meitenes un zēni, kuriem patīk justies ērti, būt stilīgiem, būt personībām un atšķirties no citiem!” Uzsver Olga.

“Arvien biežāk “Lazy Francis” pamana ārvalstu šovbiznesa industrijas pārstāvji, stilisti, ģērbēji un modes redaktori.” sajūsmu neslēpj zīmola dizainere Olga Krūze, kura šī gada novembra vidū Londonā prestižajā Čelsijas rajonā atvēra bērnu apģērbu un aksesuāru veikalu “Kids Emporium”, apvienojot vairāku augstas klases zīmolus vienuviet, tādēļ līdzās “Lazy Francis” darinājumiem, veikalā var iegādāties vairāk kā 16 brendu izstrādājumus bērniem, tai skaitā arī Latvijas zīmolu Hebe, MiMiMi un citu stilīgo apģērbu, augstas kvalitātes apavus, unikālus aksesuārus, interesantas rotaļlietas un īpašas dāvanas zēniem un meitenēm no zīdaiņa vecuma līdz 16 gadiem, dekora priekšmetus, gleznas un suvenīrus. Veikals tapa 6 nedēļu laikā intensīva remonta rezultātā, lai paspētu iegūt britu uzmanību īsi pirms Ziemassvētku dāvanu sagādāšanas perioda. Divu gadu lakā Londonā plānots atvērt vēl 2 šāda tipa multibrendu koncepta veikalus, veicinot Latvijas zīmolu attīstību un atpazīstamību.

Zīmols “Lazy Francis” rada ne tikai “couture” jeb augstās modes kolekcijas, bet arī ikdienas tērpus, kuros akcents likts uz augstas kvalitātes materiāliem un īpašām detaļām, kas padara kolekcijas unikālas. Zīmola darinātais bērnu un pusaudžu apģērbs gandrīz 4  gadus ir pazīstams Latvijā un nu jau arī tālu ārpus tās robežām, kā arī izpelnījies vairāku prestižu modes žurnālu uzmanību. Zīmols ir pazīstams ar saviem izsmalcināti skaistajiem apģērbiem meitenēm, un, atsaucoties klientu vēlmēm, ir paplašinājis piedāvājumu arī zēniem vecumā no 1 līdz 16 gadiem ar uzvalkiem un krekliem svinībām, kā arī ikdienas apģērbu. Jau kopš pašiem zīmola pirmsākumiem 2013. gadā “Lazy Francis” savus apģērbus un aksesuārus darina un pārdod Latvijā, pašā Rīgas sirdī un ārpus tās, kā arī interneta veikalā www.lazyfrancis.com

Informāciju sagatavoja :

LAZY FRANCIS

Olga Krūze | Managing Director

olga@lazyfrancis.com

LV: +371 2522 4528

Skype: olga_ichi

UK: +44 (0)77852 177990

www.lazyfrancis.com

Facebook: facebook.com/LazyFrancisFashion?fref=ts

|SMART CAT| Marketing Communications

Mārketinga un komunikāciju aģentūra

Laura Ošiņa – Bēķe

Direktore un Lielo projektu vadītāja

Mob.tel.: +371 26 336 010

E-pasts: laura@smartcat.lv

Web: www.smartcat.lv

Facebook:facebook.com/SmartCatMarketingCommunications

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s