Baltika Group, kas ir viens no vadošajiem modes uzņēmumiem Baltijas valstīs, kopš februāra sākuma ir atvēris pirmo zīmola Ivo Nikkolo jaunā koncepta veikalu Latvijā  tirdzniecības centrā Spice, un ir pirmais šāda veida veikals starp kaimiņu valstīm, kur iespējams pieredzēt iepirkšanos jaunā koncepta vidē.

Kā stāsta Maire Milder, zīmolu un mazumtirdzniecības koncepta direktore Baltika Group, jaunais Ivo Nikkolo veikals T/C Spice ir radīts sievietēm, kas novērtē Ivo Nikkolo zīmola piedāvāto kvalitāti, neatkārtojamo dizainu un izcilo klienta pieredzi, ko sniedz zīmols. Jaunā veikala platība T/C Spice pārsniedz 95 kvadrātmetrus.

“Atsaucoties uz jauno Ivo Nikkolo interjera dizainu, veikals aicina un piedāvā, ko vairāk par iepirkšanās pieredzi – atrašanās veikalā raisa prieku, apģērbu izvēlēšanās un iegāde ir kā individuāls iepirkšanās rituāls”, piebilst Maire Milder.

“Vide radīta sievietēm, kas novērtē Ivo Nikkolo zīmola piedāvāto kvalitāti un neatkārtojamo dizainu. Kā piemēru var minēt daudzos ekskluzīvos interjera dizaina priekšmetus, kas izmantoti Ivo Nikkolo jaunā koncepta veikalā – tika izmantota pasaules pirmā ražojuma dabiski izliektā cietkoksnes grīda, kas ataino koku dabiskos augšanas procesus. Pat grīdas segums jaunajam veikalam tika izstrādāts un pielāgots Igaunijā, kas ir Ivo Nikkolo izcelsmes valsts.

20170209_111705_resized

Jaunais Ivo Nikkolo veikals atrodas T/C Spice 1. stāvā, un atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 22.00. Ivo Nikkolo ir unikāla dizaina Baltika Group zīmols, kas apģērbos ietver rotaļīgus akcentus ar klasiskas elegances pieskārienu, tādējādi atbilstot mūsdienīgas un profesionālas sievietes augstajām prasībām un dzīvesveidam. Ivo Nikkolo veikali pieejami Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, kā arī tiešsaistē www.Andmorefashion.com.

20170209_111855_resized

 Baltika Group ir lielākais modes dizaina uzņēmums Baltijas valstīs, kas apvieno piecus veiksmīgus starptautiskus modes zīmolus – Monton, Mosaic, Baltman, Ivo Nikkolo un Bastion. Baltika mazumtirdzniecības tīklā ir 130 veikali Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Pateicoties franšīzēm un vairumtirdzniecības partneriem un zīmolu kolekciju pieejamībai arī tiešsaistē www.Andmorefashion.com, Igaunijas dizaineru radītās Baltika modes zīmolu kolekcijas tiek pārdotas visā Eiropā, tostarp ilglaicīgākajā un atzītākajā Eiropas apģērbu veikalu tīklā Peek & Cloppenburg. Baltika Group akcijas kotētas Tallinas fondu biržā, kas pieder NASDAQ OMX Group.

Informāciju sagatavoja :

Baiba Broka

Baltika Latvija mārketinga menedžere

Tel.: +371 67807546

Mob.tel.: +371 26348809

E-pasts: baiba.broka@baltikagroup.com

Maruta Ērgle

Baltika Latvija valdes locekle

Tel.: +371 67807544

Mob.tel.:+371 29127776

E-pasts: Maruta.ergle@baltikagroup.com

 

 

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s