Reizēm apakšveļa ir tik skaista, ka to nevajadzētu slēpt citu skatieniem, jo ir brīži, kad apakšveļa un mode savieno spēkus, lai radītu perfektu kombināciju, ļaujot sievišķībai kārdināt ar eleganci.
Intimissimi ir paplašinājis savu 20 krūšturu modeļu sēriju ar trim jauniem dizainiem :
“Mežģīņu krūšturi – topu”.

No īpaši viegla, nepolsterēta mežģīņu krūštura trīsstūra formā bez stīpiņām līdz strukturētākam krūšturim – topam.
Trīs jutekliski dizaini, kuros izmantotas izsmalcinātas mežģīnes ar LYCRA® šķiedru, radot mežģīnes, kas apvieno sievišķīgu eleganci ar izcilu elastību maigai un perfektai valkāšanai.

Jaunākie Intimissimi sērijas papildinājumi, valkājot zem krekla vai smokinga tipa žaketes, rada perfektu tēlu, padarot jūsu apakšveļu par pamanāmu aksesuāru.

This slideshow requires JavaScript.

Komentē Maija Armaneva :

Šovasar gribētu iedvesmojoties no Sardīnijas nepieradinātās dabas, kur siltās vasaras iesildījušas zemi un skatam atklājas kāpu un akmeņu lauki dabiski brūnos toņos, ko var atrast arī antīkajā baroka laika dizainā. Iesaku izvēlēties elegantas mežģīnes, nebaidīties no mierīgiem dzīvnieku rakstiem un avangardiskām un futūriskām formām, un valkāt apakšveļas topus kā daļu no virsapģērba. Vasarai piemētorie vieglie materiāli ir modāls, kokvilna un zīds, kurus bieži atradīsiet apvienojumā ar izšūtu divtoņu mežģīni. Nebaidieties no vasaras adījumiem, tie būs lielisks faktūras kontrasts jūsu apakšveļai un liks dzirkstīt jūsu šarmantajai un harizmātiskajai personībai!

https://world.intimissimi.com/

iYJT9VZKE__ezhn3Fcilt3q8c7h3F6A8cmUFQkBMQWaoJiqaRxOTD2iJttCcGIIBZeHasp8KS1kaMQphGaTUged_FtDKc5oALrbRti6mskEUlV3INH4ROg9xPCB8tNJO_CYHIzcHgISpyR4AWMbbOw,,

Avots : Polhem PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s