Svinot savas pirmās sieviešu apģērba kolekcijas iznākšanu, no 22. maija latviešu upcycle zīmols ZĪLE „FUNKY BLUE” kolekciju piedāvās veikalā Baltic Space t/c „Domina”.

5_ZILE.jpg

ZĪLE vasaras/rudens kolekcijā iekļautas dažāda piegriezuma gan plānas un sapņainas krekl-kleitas, gan puiciski romantiski bezpiedurkņu džinsa sarafāni. Toties priekš piedzīvojumiem dzestros vakaros un naktīs radītas bruņnieciskas garās un īsās džinsa virsjakas. Sākotnējie balinājumi, kabatiņas, rāvējslēdzēji, apkaklītes vai piedurknes vīles jaunajos tērpos ieguvuši citu identitāti un kalpo kā atjautīga detaļa jaunā formātā.

Rotaļīgi un tajā pašā laikā gaumīgi apspēlējot tērpiem izmantotā auduma sākotnējo veidolu – galvenokārt vīriešu kreklus un džinsa bikses, kolekcija veidota par godu pārtapšanai un konstruēšanas priekam, kas visiem kādreiz piemitis bērnībā. Apģērbu stāsts veidots iedvesmojoties no mūsdienu cilvēka vēlmes atjaunot attiecības ar dabu. Tā rezultātā, liekot lietā fantāziju, kolekcijas modeļi tapuši upcycling virzienā, no esošiem apģērbiem darinot  pavisam jaunus tērpus. Tie katru savu nēsātāju padara neatkārtojamu un apkārtējo skatienu kāru.

Zīmola dizaineres Aivas Zīles misija ir akcentēt identitāti, personību un raksturu caur apģērba prizmu, vienlaicīgi veidojot zaļi domāt veicinošu modes zīmolu. ZĪLE nesen guvusi uzvaru jauno modes uzņēmumu brendinga aģentūras „Laboratory of Brands” konkursā Tallinā, uztur sadarbību ar labdarības veikalu „Otra elpa” un ir atvērta jauniem, inovatīviem projektiem. Tās darinājumi paspējuši aizceļot arī uz tādām Eiropas valstīm kā Šveici, Zviedriju, Lielbritāniju, Čehiju, kā arī ASV un citur.

Dizaina zīmols ZĪLE izveidots 2014. gadā. Meklējot jaunas formas, balstoties uz upcycling koncepciju un izmantojot īpaši atlasītus, dabīgas izcelsmes materiālus, tas strādā jau divus gadus.

This slideshow requires JavaScript.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s