Šajā sezonā kolekcija izpaužas divos galvenajos virzienos : jaunās proporcijās un plūstošos piegriezumos, ko iedvesmojušas arhitektoniskas līnijas un eksperimenti ar ģeometriskiem drapējumiem un bagātīgām tekstūrām – piedāvājot jaunu skatījumu uz klasiskiem apģērbiem.

COS_ AW17_Womens_Look_5_lowres

SIEVIETĒM
Individuāli pielāgotas drēbniecības ietekmes ir acīmredzamas kolekcijā, apģērbi ir iztēloti jaunos veidos ar modernām niansēm ; vilnas kostīms Burgundija sarkanā tonī piedāvā vīriešu apģērbu iedvesmotas apjomīgas un platas bikses ar drapējumu līdz grīdai, šūts vilnas tops ar rāvējslēdzēja detaļu tiek kombinēts ar zīda kreklu ziloņkaula tonī un garu, dekonstruētu bezpiedurkņu vesti, radot nepiespiestu sajūtu ar relaksētu, nestrukturētu materiālu.

Smeļoties iedvesmu no arhitektoniskām līnijām un industriālām atsaucēm, kolekcija eksperimentē ar siluetu un detaļu proporcijām – piedāvājot pārspīlēti lielus atlokus, piedurknes un šķēlumus, izteiksmīgus plisējumus, ko iedvesmojušas gludinātas ieloces un ģeometrisko formu lietošana.

Drosmīgās formas papildina eksperimentālās mākslas un dizaina iedvesmoti, novatoriski un tehniski materiāli. Audumi ir tīri un kompakti, bet drapēti un piegriezti interesantos veidos.

Aksesuāri ir radoši un progresīvi : centrālo skatuvi līdzās strukturētai plecu somai no ādas un jostai ar izteiksmīgu sprādzi – tikpat atšķirīgi sarkanā krāsā – ieņem piesātināti sarkani, šņorējami apavi ar kvadrātveida purngalu.

VĪRIEŠIEM
Vīriešu apģērbi turpina koncentrēties uz pārradītu klasiku, izvēloties svaigu un ikdienai piemērotu pieeju. Pelēks melanža mētelis no vilnas gūst nepiespiestas nianses ar noapaļotiem pleciem, kamēr relaksēts kokvilnas poplīna krekls auzu dzeltenīgā tonī tiek kombinēts ar platām vilnas biksēm bez ielocēm, atklājot aktuālu un modernu siluetu, kas akcentē vidukli un plecus.

Urbānā tēma tiek ilustrēta ar oversized strādnieku stila krekljaku no kokvilnas pusnakts zaļā tonī apvienojumā ar platām, saīsinātām biksēm ar pazeminātu stakli līdzīgā, piesātinātā tonī. Garā, stepētā, tehniskā parka uzsver koncentrēšanos uz jauniem materiāliem un drosmīgu toņu nozīmi kolekcijā.

Vīriešu aksesuāru centrā ir ģeometriskas formas – interpretētas kā pulētas, melnas šņorējamas ādas kurpes ar kvadrātveida purngalu, kā arī strukturēta un ietilpīga ādas soma kā ārpustelpu aksesuārs.

Arhitektūras references kolekcijā izpaužas tās industriālajā paletē, ko veido šīfera zilais, akmeņogļu pelēkais, pusnakts zilais un krēmkrāsas tonis. Toņus papildina spēcīga sarkanās krāsas klātbūtne, ko iedvesmojis itāļu arhitektūras studijas Pedevilla izmantotais sarkanās krāsas betons tiroliešu ugunsdzēsēju depo. Apģērbi ir sasvstarpēji kombinējami ar tonāliem krāsu blokiem un tumšām krāsām, kas veido nenoteiktas robežlīnijas.

http://www.cosstores.com

This slideshow requires JavaScript.

Avots : Polhem PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s