COS ar prieku atklāj Loop, Ņujorkas dizaina studijas Snarkitecture instalāciju, kas tagad pieejama publikai līdz 19. novembrim mākslas centrā Gana Art Center Seulā, Dienvidkorejā.

iY9P7UEVCOWFwBTiTte60_Rqb8tV_2HPiVjr98EeD9k,

Instalācija ir četru atsevišķu metāla ceļu virkne, kas līkumo pa baltu ekspozīcijas laukumu, radot takas, kuras savstarpēji savijas. Izmantojot precīzas tehnoloģijas, skulptūru iedzīvina stingras 100 000 marmora bumbiņas, kur katru no tām pievieno ik pēc piecām sekundēm. Instalācija atspoguļo Snarkitecture starpdisciplināro pieeju, savienojot mākslu, dizainu un arhitektūru un radot multisensoru pieredzi apmeklētājiem.

Marmora bumbiņas no balta stikla virzās pa 400 metru ceļu no viegla, ar pulveri pārklāta alumīnija pretim savienotai telpai, kas veido izkliedētu jūru no bumbiņu tūkstošiem.

Komentē Snarkitecture līdzdibinātājs Daniels Aršams (Daniel Arsham): “Mūsu nodoms bija radīt pārdomas rosinošu vidi ar Loop – telpu, kas ienākot nav uzreiz izprotama. Lai gan vēlējāmies izveidot rotaļīgu dizainu, apzināti paturējām prātā arī domu par mākslas darbu, kas būtu kā patvērums. Ir svarīgi piedāvāt vidi un sajūtu, kas apmeklētājiem šķiet pilnīgi jauna un iedvesmojoša.”

Snarkitecture līdzdibinātājs Aleks Mustonens (Alex Mustonen) piebilst: “Iecerot šo projektu, trešo, kuru veidojam kopā ar COS, gribējām piedāvāt apmeklētājiem pieredzi, kas apvieno vērtības un zīmola smalko uztveres spēju ar mūsu skatījumu un pieeju. Mēs kopīgi radām mantojumu un ceram, ka projekts piedāvās apmeklētājiem interaktīvu un atmiņā paliekošu pieredzi.”

COS x Snarkitecture instalācija ir atvērta katru dienu no 10.00 līdz 19.00 mākslas centrā Gana Art Center, kas atrodas pilsētas mākslas un kultūras rajonā Phjončhana-dong (Pyeongchang-dong). Izstādes centra projektu ir veidojis arhitekts Žans Mišels Vilmots(Jean-Michel Wilmotte) un to ieskauj Bugak kalni.

“Vēlreiz sadarboties ar Snarkitecture nozīmē vēlreiz slavināt mūsu mērķi veidot ilgtermiņa mijiedarbību ar radošu talantu, kas mūs, COS, iedvesmo. Daniels un Aleks ir radījuši iespaidīgu un iedvesmojošu mākslas darbu, kas smeļas iedvesmu no tā, ko mēs darām, bet arī sniedz iespēju viņiem atspoguļot savus uzskatus. Ļoti priecājos aicināt Seulas iedzīvotājus un pilsētas viesus uz šajā mēnesī apskatāmo izstādi,” norāda COS radošā direktore Karina Gustavsone (Karin Gustafsson).

Izstādes laikā instalācijas maza apjoma modelis būs arī apskatāms COS Cheongdam veikalā, 418 Apgujeong-ro, Gangnam-gu, Seulā.

This slideshow requires JavaScript.

VIDEO

#COSxSnarkitecture

Mākslas centrs Gana Art Center
Jongno-gu, Pyeongchang 30-gil, 28, Seoul (Seula), South Korea (Dienvidkoreja)

iY9P7UEVCOWFwBTiTtf828uDPgP79WxZGK8m__dyHm8,.jpg

PAR COS

COS ir zīmols sievietēm un vīriešiem, kuriem patīk moderni, funkcionāli un pārdomāti dizaini. Zīmols pielieto tradicionālās metodes un jaunas tehnikas, lai veidotu atturīgi elegantas kolekcijas, kas paredzētas vairākām sezonām. Aizrautība ar nezūdošu dizainu un inovācijām mudinājusi COS atbalstīt mākslu jau kopš zīmola pirmsākumiem, veidojot sadarbību ar jauniem māksliniekiem, galerijām un radošām studijām. Iepriekšējās sadarbības ietver: Studio Swine, Milānas Dizaina nedēļas Salone del Mobile laikā, 2017. gadā, un dizaina forumā Design Miami/, Maiami, 2017. gadā, sadarbība ar vizuālo mākslinieci Agnesi Mārtinu (Agnes Martin) Gugenheima muzejā, Ņujorkā, 2016. gadā; Mišelu Seilstorferu (Michael Sailstorfer), Berlīnē, 2015. gadā; mākslas gadatirgu Market Art Fair, Stokholmā, 2016. gadā; mākslas centru Palais de Tokyo, Parīzē, 2014. gadā; mākslas galeriju Serpentine, Londonā, no 2013. līdz 2017. gadam; mākslas fondu Judd Foundation, Ņujorkā, 2015. gadā; Andrē Fu (André Fu) un viņa studiju AFSO, Hongkongā, 2015. gadā. cosstores.com

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s