Ceturtdien, 14. decembrī, savu pirmo dzimšanas dienu nosvinēja moderna urbānā stila apģērbu veikals PUBLIC MAKES IMAGE. Veikals, kura izveidi iedvesmojis Amsterdamas dzīvesveids, atzīmēja panākumiem pilno gadu kopā ar slavenībām, modes blogeriem un sabiedrības personībām. Stilīgā ballīte bija veidota streetstyle tematikā – viesi baudīja #BarDepartment pārsteidzošos, garšīgos kokteiļus ar holandiešu liķieriem DeKuyper un itāļu Zonin Prosecco, kā arī gardu streetstyle food – burgerus, aromātiskus frī un citas uzkodas. Pasākuma gaitā viesi piedalījās aizraujošā kvestā, savukārt par muzikālo pavadījumu parūpējās slavenā latviešu repere Zelma Jēgere un grupa VIŅA. Lielu sajūsmu izpelnījās arī gardā dzimšanas dienas kūka no šokolādes.

PUBLIC-1580

Viesus īpaši priecēja veikala streetstyle stilā veidotais dizains, kam izteiksmīgu stilīgumu piešķīra neona akcenti un, protams, plašais un daudzveidīgais urbānā stila apģērbu sortiments. Ļoti lielu viesu uzmanību piesaistīja Apvienotās Karalistes zīmols COUCH, kas piedāvā ar rokām apgleznotu vai apdrukātu festivālu un klubu apģērbu ar spilgtiem neona elementiem. Daudzi vēlējās uzlaikot zīmola cepurītes, T-kreklus un citus stilīgos apģērbus.

PUBLIC-1705

“Man ir liels prieks redzēt, ka rīdzinieki ir novērtējuši mūsu konceptu – nīderlandiešu stila īpatnības: brīvā piegriezuma apģērbu, ādas bikses un jakas, klasiskā un modernā stila apvienojumu. Pirmais gads vienmēr ir pārbaudījumu gads – tika izstrādāta un izvērtēta stratēģija, atlasīts piemērots personāls, iepazīta jauna vide un cilvēki. Atslābt nedrīkst! Esam gatavi drosmīgajiem risinājumiem un gada laikā esam palaiduši vairākus projektus. Piemēram, sadarbībā ar Amsterdamas producēšanas aģentūru veidojam populāru mūziķu portretus uz ādas jakām un uzdāvinām tās pašiem mūziķiem. Rīgā šādu jaku uzdāvināju reperim Nelly, par ko viņš bija sajūsmā. Attīstām arī mūsu interneta veikalu, kas kļūs par aizraujošu ziņu un mūzikas platformu,” stāsta veikala PUBLIC MAKES IMAGE īpašniece Liene Grīnberga.

PUBLIC-1577

Pagājušajā gadā Public Makes Image veidoja savu pirmo kolekciju, iedibinot tradīciju, un šogad Liene Grīnberga izvēlējās sadarboties ar blogeri Jaroslavu Barišņikovu, kurš norāda, ka “sadarbība ar Lieni ir bijusi gandrīz vai nejauša, bet ne tāpēc mazāk aizraujoša”.

PUBLIC-1709
“Iepazināmies Rīgas Modes nedēļas laikā un pēc neilgas sarunas sapratām, ka mums ir līdzīgs skatījums uz dizainu un dzīves stilu. Kopīgi sadarbojoties, veidojām vairākus dizainus T-krekliem, spēlējoties gan ar tipogrāfiju, gan asprātīgiem saukļiem. Domāju, mūsu kopprojekts ar PUBLIC zīmolu atradīs savu klientu – stilīgus jauniešus, kas ir izsalkuši pēc kaut kā unikāla. Turklāt – jaunizveidoto kolekciju ir iespējams iegādāties tik tikko palaistajā mājaslapā, kas ir arī Online žurnāls, kas atspoguļo jaunākās tendences, izstādes, mūzikas pasākumus un citus “happeningus”, kuri notiek pilsētā,” sadarbību un kolekciju raksturo pazīstamais blogeris.

Savukārt stiliste Elga Homitska skaidro, ka viņai ļoti patīk pati Public Makes Image ideja. “Es mīlu jaunas tehnoloģijas un visu, kas saistīts ar inovācijām audumu, materiālu jomā. Un kā stiliste īpaši varu atzīmēt Public zīmola mēteļus. Mākslinieku apgleznotās ādas jakas lieliski savieno glezniecību un modi. Veikalā ir ļoti labs streetwear sortiments un zīmoli, kas nav pieejami citur. Varu izcelt parku ar fotoprintu no Cave Empt, apavus un hūdijus no Xagon, DAILY PAPER piedāvātos mēteļus un T-kreklus ar ironiskām apdrukām.”

PUBLIC-1670

PUBLIC MAKES IMAGE veikala jubilejas viesu vidū bija arī slavenā jūtūbere Evelīna Pārkere, kura īpaši sajūsminājās par košajām neona krāsām un apģērbiem, kas likuši nepārtraukti smaidīt. “Izjutu patiesas emocijas un lielu jautrību. Brīnišķīgi pavadīju laiku,” priecājas Evelīna.

PUBLIC-1503

Veikala PUBLIC IMAGE platība veido 140 m2 un tā divu stāvu dizains ir ieturēts urbānajā un streetstyle. Veikals atrodas Brīvības ielā 57.

 Savukārt tiem, kam labāk patīk iepirkšanās internetā, ir pieejams interneta veikals http://www.publicmakesimage.com/new/. Veikals piedāvā unikālus zīmolus, piemēram, COUCHDaily PaperXagon ManWaven un citus.

This slideshow requires JavaScript.

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s