Februāris ir mirklis starp aizgājušo ziemas un gaidāmo agrā pavasara sezonu. Brīdis, kad, šķiet, varam atvilkt elpu un sagatavoties jauniem modes piedzīvojumiem. Tomēr es vēlos iedrošināt februāri uzskatīt par iespēju atvērt līdz galam drēbju skapja durvis un 28 mirkļos pārsteigt pašai sevi – vai izaicinājumu pieņemsiet?

Mēneša pirmajā nedēļas nogalē droši atslābinies un sāc to ar nevīžīgu izskatu un lielizmēra biezajām jakām, kuras ļauj noslēpties no februāra dzestruma. Lielas šalles, kas nekārtīgi apliktas ap kaklu, “oversize” džemperis un mati uz ātru roku savīti improvizētā mezglā.

Dažas dienas februārī noteikti iesaku pievērsties klasiskām vērtībām – melnam tērpam un rūtīm. Rūtis būs viena no “must have” tendencēm arī pavasarī. Veidojot eleganto tēlu, droši pievieno kādu pavasarīgu sastāvdaļu kā, piemēram, ziedu rakstus, košu aksesuāru vai spilgtu lūpu krāsu.

Kas būtu februāra mēnesis bez Valentīndienas? Svētki, kas jāatzīmē ne tikai 14.februārī, bet katru dienu. Tomēr, tos gaidot, patīkami, ja pāri izvēlas saskaņotus tērpus – tas vienmēr ir modē. Un ar pāriem es domāju arī labāko draudzeni, ar kuru aiziet uz ballīti vienotā kopskatā. Protams, šo svētku sauklis ir sarkanā krāsa! Iesaku izvēlēties sarkanu kostīmu vai kombinezonu, kas šobrīd izskatīties aktuālāk par ierasto kleitu. Ja sarkanā krāsa ir nogurdinājusi, nākošā labākā izvēle ir elegantais bordo.

Starp citu, tendence, par kuru tev noteikti jāuzzina – ultra violets, 2018.gada krāsa. Aktualitāte, ko es neļauju atlikt uz vēlāku! Violets fantastiski izskatīsies, ja to kombinēsi ar tik iemīļotajiem pasteļtoņiem.

Nedēļas nogales un brīvdienas droši pavadi sportiskā izskatā, miksējot dažādus stilus un apdrukas. Šis ir lielisks laiks, lai to pavadītu, tīrot savu skapi un ļaujoties eksperimentiem ar dažādiem apģērbu gabaliem, par kuru eksistenci biji piemirsusi.

Lai gaumīgs februāris!

This slideshow requires JavaScript.

http://www.delfi.lv/vina/skaistums-un-stils/stila-zinas/apgerbu-salikumi-februarim-28-idejas-katrai-menesa-dienai.d?id=49698437

Foto avots : lookbook.nu

 

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s