Šo svētdien, 18. februārī Viļņa kļuva par kāzu modes galvaspilsētu. Jau otro gadu pēc kārtas L’Oreal Professionnel Baltic Kāzu modes izstāde norisinājās modernā un greznā Viļņas Lieltirgotāju klubā, kur dizaineri un meistari no Baltijas valstīm prezentēja karstākās kāzu kleitu kolekcijas, frizūras un grima tendences 2018. gadā. Latviju pārstāvēja Dace Bahmane (Dace Bahmann).

Izstādē tika demonstrētas visbrīnišķīgākās līgavu kleitas: kāzu kleitas spilgtos un arī pasteļtoņos aizstāja tradicionāli baltās kleitas, tērpi ar etnogrāfiskajiem motīviem, īsas divdaļīgas kleitas vai arī ziedu rotātas kleitas, unikālas trikotāžas kreklu un pufīgo svārku kombinācijas. V- veida izgriezumi, smokingu stila tērps ar šortiem un gariem svārkiem, no žaketēm veidotas kleitas un citi meistardarbi. Savukārt, dizaineris Roberts Kalinkins prezentēja, iespējams, visdārgāko kleitu Lietuvā. Tā bija dekorēta ar 23 karātu 219 dimanta gabaliņiem, kuras vērtība sasniedza 24 000 eiro. Šo modeli īpaši apsargāja drošības personāls.

BBFS2018 Backstage - Jurgita Lukos Photography-016_WEB

Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas dizaineri un modes nami izstādē demonstrēja jaunākās kāzu un vakarkleitas, kā arī vīriešu kostīmus, L’Oréal Professionnel matu stilisti demonstrēja savu radošumu jaunās kāzu frizūrās un “Carolina Make Up Studio” grima profesionāļi uzbūra eleganto kāzu grimu. “Floristai ant ribos” iepazīstināja ar nākamās kāzu sezonas tendencēm floristikā, savukārt itāļu apakšveļas ražotāji “Intimissimi” prezentēja savu jaunāko apakšveļas kolekciju. Kāzu modes izstāde bija pārsteigumu pilna: lietuviešu dizaineris Egidijs Rainis (Egidijus Rainys) demonstrēja īpašās kleitas, kas veidotas šim īpašajam pasākumam. Viesiem tika sniegta iespēja apbrīnot kreatīvas un izsmalcinātas trikotāžas auduma kleitas Milda Bordeaux instalācijā. Apmeklētājus īpaši sajūsmināja kāzu kleitu kolekcija Bārbiju lellēm, kuru pirmo reizi Lietuvā izstrādāja dizaineris Ķēstutis Rimdžus (Kęstutis Rimdžius).

Talantīgie lietuviešu dizaineri Roberts Kalinkins (Robert Kalinkin), Agne Deveikite (Agnė Deveikytė), Raimonda Sile (Raimonda Silė), Aida Kapočūte (Aida Kapočiūtė), Airida Skrickiene (Airida Skrickienė), luksus kleitu modes salons “Diva” un RC fashion Zolotas Baltic jau otro reizi Baltijas modes izstādē prezentēja savas kāzu kleitu kolekcijas. Arī citu valstu pārstāvji piedalījās satriecošajā izstādē: Baltkrievijā dibinātā modes māja “Mukago” un Anastasija Falkoviča (Anastasia Falkovich), Latvijas modes dizainere Dace Bachmann un Igaunijas modes blogs “Wuruhi” iepazīstināja ar igauņu juvelierizstrādājumu dizaineru darbiem.

This slideshow requires JavaScript.

Mājaslapa : http://balticbridalshow.com
Video : https://www.youtube.com/watch?v=RkrxXCZcXXg

Avots : LOREAL PROFESIONNEL Baltic Bridal Fashion Show
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

One thought on “Lietuvā ir notikusi grezna un modes piesātināta modes skate, kurā piedalījās dizaineri no Latvijas, Igaunijas un Baltkrievijas

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s