Viena no spilgtākajām modes aktualitātēm, ko prezentēja atpazīstamākie zīmoli un dizaineri uz šo pavasara – vasaras sezonu (SS18) bija, piešķirot apģērbiem pavisam romantisku un sievišķīgu sastāvdaļu – volāni jeb rišiņas.

Volāni kā modes tendence apģērbā nav pirmo sezonu, tomēr šoreiz aktualitāte kļuvusi pieprasītāka un, pateicoties ielu modes stilam, iekļauta MUST HAVE sarakstā!

Tomēr iesaku būt uzmanīgām, jo volāni un rišas kā detaļa var būt viltīga un ne vienmēr izskatīties kā efekts, bet tieši otrādi. Tādēļ piedāvāšu savus variantus kā tos iekļaut savā garderobē un ar tiem atsvaidzināt savu pavasarīgo tēlu.

VASARAS KLEITA

Izvēloties vieglo vasaras kleitiņu, iesaku izvairīties no citiem liekiem aksesuāriem. Kleita ar volāniem ir pietiekoši spilgta izvēle. Un, ja vēlaties tomēr romantiskajai kleitiņai piešķirt nedaudz skarbuma, kombinējiet ar ādas vai džinsa jaku, vai smagnējākiem apaviem.

KLASISKA BLŪZE

Lieliska iespēja ikdienas klasiskajai blūzei piešķirt jaunu elpu, iekļaujoties pavasara – vasaras aktualitātēs. Iesaku izvēlēties blūzes ar asimetriju un atkailinātiem pleciem. Viegli, sievišķīgi un romantiski!

SVĀRKI 

Neviens pavasaris nav iedomājams bez vismaz vieniem svārkiem sieviešu garderobē, lai palutinātu savas kājas ar saules gaismu!

Izvēloties svārkus ar volāniem, piedomājiet pie apavu izvēles, lai tie nav pārāk uzkrītoši un vizuāli “nesakaujas” savā starpā. Man ļoti patīk ideja, ka šāda tipa svārkus kombinē ar vienkāršu basic t-kreklu un ādas jaku, lai svārkiem tiešām tiktu galvenā loma.

Foto avots : lookbook.nu
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s