Par MUST HAVE aktualitāti, iestājoties augusta mēnesim, es vēlos nosaukt – DŽINSU KLEITU! Prezentēju to kā lielisku izvēli, izbaudot vēl vasaras karstos piedzīvojumus, un arī, sagaidot agro rudens – ziemas sezonu. Apģērba gabals, kurš lieliski kalpos abos variantos!

4922881_FASHION_BLOGGER

Kamēr vēl ir vasarīgi laika apstākļi un noskaņojums, džinsu kleitu variet kombinēt ar vienkāršu basic t-kreklu vai blūzi un pat peldkostīma augšiņu, ja dodieties pludmales virzienā. Neaizmirstiet par praktiskajiem vasaras aksesuāriem, ieskaitot platmali, saulesbrilles, lakatiņu utt.

Diemžēl, man ir jābūt skarbai un jāatgādina, ka arī rudens – ziemas sezona nav vairs tik tālu un jāsāk ieplānot dažas kombinācijas vēsākiem vakariem.

Tādās reizēs džinsu krekl-kleitu sāciet kombinēt ar biksēm un t-kreklu, tādā veidā, pārveidojot to par vieglu trenci, ko uzmest uz pleciem. Kleitas, kurām ir lences, apakšā velciet blūzes ar garām rokām vai viegli adītu džemperīti ar augsto kaklu. Neaizmirstiet, ka arī ādas jaka lieliski “nēsājas” kopā ar džinsu.

Un dažas idejas septembra – oktobra mēneša tēlam, lai nesteidzoties varam plānot rudens – ziemas sezonas pirkuma sarakstus.

Foto avots : lookbook.nu
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s