Teva-F18_EmberMocCollection-JL-07197

Šīs sezonas sensāciju apavu modē sauc dažādi – mīļvārdiņā par “guļammaisa kurpēm”, pufīgām iešļūcenēm vai jaunāko kemperu apavu hitu. Daļēji taisnība ir visiem, jo Teva Ember Moc ir kedu un iešļūceņu hibrīds, ko daudzi kemperi iekļauj savā iecienītāko apavu kolekcijā.

Teva-F18_CampMugPromoLifestyle-JL-13738

Atslēgas vārdi šeit ir vieglums, ērtums un daudzveidīgums ar īpašām stilīguma niansēm – Teva Ember Moc ir gandrīz absolūta perfekcija.

Teva-F18_M_EmberMoc-BTOL-1018226-JL-12037
Šie apavi – iešļūcenes būs ideāli piemēroti kempinga vietām, lauku vai meža mājām, īsiem pārgājieniem, ikdienišķām vakara izklaidēm, dažādiem braucieniem un ceļojumiem, lidojumiem vai pat īsam skrējienam uz tuvējo pārtikas veikalu.

Teva-F18_ArrowoodLifestyle-JL-15942

Atsauksmes internetā ir ļoti slavinošas un liecina, ka apavi ir ļoti ērti un izturīgi, kļūstot par vienu no kemperu un ceļotāju pamatlietām.

Īstenam pufīgu iešļūceņu komfortam šeit pievienojas izturīga zole un ļoti ērts apavu dizains, padarot Ember Moc par pievilcīgu papildinājumu katra aktīva cilvēka apavu kolekcijā. Apavi ir piemēroti ikvienam, kurš meklē komfortablu un aktīvu veidu, kādā nodoties piedzīvojumiem, doties pārgājienos vai vienkārši pastaigāties.

Teva-F18_ArrowoodLifestyle-JL-10074

Ember Moc var uzskatīt par vatēta guļammaisa un kedu mīlestības augli. Apavu virsmu veido poliestera un zamša kombinācija, apaviem ir ūdensnecaurlaidīgs pārklājums, sportisku atlētiskumu tiem piešķir rievota ārējā zole un EVA putu starpzole. Tātad Moc būs lieliski ne tikai pilsētā, bet arī pārgājienos un lauku ārēs.

Teva-F18_ArrowoodLifestyle-JL-05316
Apavi ir pieejami pusnakts zilā, tumšā olīvu, ogļu pelēkā un gaišā koraļļu tonī.

Papēža daļu var ērti ielocīt uz iekšu un valkāt apavus kā iešļūcenes, ja ātri jāaizskrien līdz pastkastītei vai jāizlec no telts.

Teva-F18_M_EmberMoc-BTOL-1018226-JL-11114

Uzlociet papēža daļu atpakaļ un iegūsiet standarta apavus, ko varēsiet valkāt kā kedas un pārvietoties kilometriem tālu.

Teva-F18_EmberMocLifestyle-JL-22062.jpg

Turklāt, kas Latvijas klimatam nav mazsvarīgi, apavi ļaus saglabāt kājas siltas; Moc derēs gan rudenī, gan ziemā, gan vēsos pavasara un vasaras vakaros.

Instagram :
@tevalatvija
www.open24.lv

Teva-F18_EmberMocCollection-JL-07229

PAR TEVA :

Teva ir zīmols, kas, apvienojot funkcionalitāti, komfortu, pievilcīgu, mūsdienīgu un vienlaicīgi tradicionālu dizainu, piedāvā apavus gan ikdienai, gan galvu reibinošiem brīvdabas piedzīvojumiem. Jau vairāk nekā trīsdesmit gadus Teva apavus iecienījuši ceļotāji, sportisti, mākslinieki, piedzīvojumu meklētāji un stāstnieki no visas pasaules.

#TevaExplorerCollectiveAvots : Polhelm PR Latvia
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s