Grupa „BLITZE”, aktīvi strādājot pie sava albuma, prezentē saviem klausītājiem jaunāko dziesmu un videoklipu „Kaimiņiene”.

Ar vienkāršu, tomēr nopietnu pieteikumu grupas „BLITZE” puiši vēlas nodot vēstījumu, ka „radošā pauzīte” ir galā un ar pilnu jaudu un entuziasmu ir ķērušies klāt jaunajam albumam, citējot grupas dalībniekus Arvīdu Berķi un Arni Grīnbergu : „Albums, ko tik sen visi bija pelnījuši!”

Mūzikas videoklipa filmēšana un veidošana esot bijusi grupas dalībnieku drauga Vladislav Shchepin (Pilotazh Studio Moscow) ideja, ko palīdzēja realizēt viņa dēli Fedor Shchepin (video operators) un Stepan Shchepin (gaismas). Viss izvērtās jauniešiem un grupai par atmiņā paliekošu vasaras piedzīvojumu 4 agru rītu un vakaru garumā, pateicoties Latvijas dabas un Rīgas šarmam, ko novērtēs ikviens, skatoties videoklipu.

Dziesma „Kaimiņiene” ir veltīta visiem mūsu noslēpumainajiem kaimiņiem, kuri dzīvo aiz dzīvokļa sienas, blakus mājā vai treptelpā, vai otrpus žogam, tiem, kuriem vēlu vakarā logā nenodziest gaismas un neapklust balsis …

Blitze – Kaimiņiene

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s