6.decembrī tika atklāta Reserved Jaunā Gada kolekcija, kas tapusi sadarbībā ar britu Vogue. No vakardienas šī kolekcija ir pieejama starptautiski – Reserved veikalos, kā arī tiešsaistes veikalā Reserved.com. Šis ziemas ballīšu papildinājums ar īpaši radītiem desmit apģērba gabaliem caurstrāvo visiem tik zināmo Studijas 54 šarmu, tie vienā mirklī Tevi aizvedīs no saviesīga kokteiļu burziņa līdz deju grīdai.

 

Vogue redaktori Dena Giannini un Holly Roberts visu gadu strādāja plecu pie pleca kopā ar Reserved dizaineriem, Reserved dizaina studijā Varšavā, lai radītu kolekcijas noskaņas dizainus, vienotos par siluetiem un pieņemtu lēmumus par audumiem un pārējām detaļām, kas iedvestu kolekcijai dzīvību. Gada nogales iedvedmoti, apvienojot talantu un kaisli pret modi un dizainu izveidoja kolekciju, kuru Reserved klienti un Vogue lasītāji iemīlēs.

 

Vanessa Kingori, Britu Vogue izdevējs komentēja :

“Mēs esam sajūsmā strādāt ar Reserved veidojot pirmo Britu Vogue sadarbības kolekciju. Mūsu partnerība ar Reserved signalizē par jaunas, aizraujošas iespēju ēras sākumu. Unikālā sadarbība Britu Vogue dod iespēju piekļūt vēl tuvāk savam lasītājam. Reserved jau ir paguvis atstāt savu nospiedumu uz britu augstās modes ielas un mēs priecājamies būt par daļu no viņu izaugsmes Apvienotajā Karalistē un ārpus tās.”

 

Dejo ievērojot pati savu ritmu – 70o iedvesmoti silueti – mākslīgās ādas šorti, metāliskas krāsas disko tops ar atkailinātu plecu un asimetriska brokāta sudraba krāsas mini kleita; vai arī ietinies no galvas līdz pēdām šarmantā kolekcijas centrālajā tērpā – kleitā ar vizuļiem un mirdzi džersija kombinezonā ar dziļu V veida izgriezumu. Šosezon ir radīts mazais melnais apģērba gabals, kas derēs ikvienam. Vai Tu izvēlētos bikses ar augsto jostasvietu un platām bikšu starām kombinācijā ar smokinga žaketi vai arī kleitu ar šķēlumu, sagatavojies apžilbināt.

 

Sākot no 19,99 EUR kolekcija ir lielisks papildinājums ikvienam, kurš vēlas bez grūtībām izdzīvot šo ballīšu pārpildīto sezonas laiku.

Reserved Prezidents, radītājs un viens no dibinātājiem, Marek Piechocki saka,

“Mēs esam bezgala lepni, ka esam pirmie šāda veida sadarbībā ar britu Vogue. Reserved klienti visā pasaulē skatās uz britu Vogue meklējot stila iedvesmu un mēs vienmēr meklējam jaunus veidus viņus aizraut un piedavāt vislabākās kolekcijas no sezonas uz sezonu”.

 

Reserved un britu Vogue sadarbības produkti tiks publicēti britu Vogue janvāra numurā. Pārdošanā tie būs pieejami no 7.decembra. Venlaicīgi Reserved klientiem Londonā, Oksforda ielā un internacionāli tiešsaistē www.Reserved.com ceturtdien, 6.decembrī no plkst.18.00.

PAR RESERVED

Reserved ir pieejams 18 Eiropas un 5 Tuvo Austrumu valstīs. Kopumā mums ir izveidots 450 veikalu tīkls ar lielākajiem veikaliem tādās modes galvaspilsētās kā Londona, Berlīne, Maskava un Telaviva. Reserved modes pasaulei nav limitu; mēs atrodam iedvesmu mākslas pasaulē, internacionālā kultūrā un drosmīgajos globālo influenceru stilos. Katru nedēļu mūsu klientiem tiek piedāvāti jauni produkti. LPP SA ir viens no visdinamiskāk attīstošais apģērba ražošanas uzņēmums Centrālajā un Austrumu Eiropā, kurš darbojas Polijā un ārzemēs jau vairāk nekā 25 gadus. LPP SA pārstāv 5 modes zīmolus: Reserved, Cropp, House, Mohito un Sinsay. Uzņēmumam pieder vairāk nekā 1700 pārdošanas vietu ieskaitot e-veikalus, tas nodrošina aptuveni 25,000 cilvēku ar darba vietām gan veikalos, gan birojos Polijā, Eiropā, Āzijā un Āfrikā. LPP SA ir Varšavas Fondu biržā kā daļa no WIG20 indeksa, kā arī pieder prestižajam MSCI Polijas indeksam.

PAR BRITU VOGUE

Britu Vogue neapstrīdami ir bijusi modes bībele jau vairāk nekā 100 gadus. Edvarda Enninfula (Edward Enninful’s) vadībā britu Vogue ir pievērsies visdažādākajām tēmām, kā piemērus var minēt – rase, seksualtitāte, vecums un sociālie slāņi. Britu Vogue pārstāv pasauli kurā mēs dzīvojam, tai pašā laikā iedvesmojot savus lasītājus ar talantiem no Apvienotās Karalistes un visas pasaules. Britu Vogue nemainīgi paliek kultūras barometrs, kad runa iet par modes iekļaušanu lielās pasaules kontekstā – kā mēs ģērbjamies, izklaidējamies, ko mēs ēdam, ko klausāmies, ko skatāmies; kas mūs vada, aizrauj un iedvesmo. No pašiem pirmsākumiem, līdz pat mūsdienām britu Vogue ir noteikuši trīs galvenie principi: pievēršanās vizuālajam ģēnijam, ieguldīšanās stāstījumos un selektīvs, optimistisks redaktorisks skatījums. Britu Vogue iznāk gan drukātā, gan digitālā versijā, kas sastāda 192,112 (ABC Jan-Jūn 2018); lasītāju skaits sasniedz 1,906,000 (PAMCO Apr’17- Mar’18); un unikālie portāla lietotāji, kas sevī ietver arī Vogue video skatījumus sasniedz 2,971,090 (Google Analytics Jūl-Sept 2018). https://www.vogue.co.uk

Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s