Nav nekāds noslēpums, ka februāris – īpaši tā 14.datums, ir SARKANĀS krāsas slavas brīdis.

Zīmolu COS un RESERVED kolekcijās netrūkst sarkano akcentu. Pieejami gan ērti un ikdienai piemēroti funkcionāli apģērbi sarkanā krāsā kā, piemēram, smalkas vilnas džemperi un trikotāžas kleitas. Taču, ņemot vērā, ka daudzi pasaulē un nu jau arī Latvijā 14.februāri atzīmē kā Visu mīlētāju dienu, kolekcijās atrodamas arī svinīgākas kleitas un augumu izceļoši zīmuļveida svārki. Viss, protams, SARKANS!

Ja gluži nav vēlmes sarkano krāsu tēlā iekļaut tik lielos laukumos, lielisks risinājums būs sarkani aksesuāri. Vienalga, vai tās būtu zempapēžu laiviņas, ādas puszābaki vai mazas, koķetas somiņas, sarkans akcents lieliski atdzīvinās jebkuru neitrālos toņos ieturētu tērpu.

Pavisam ērtas opcijas ikdienai piedāvā zīmoli CROCS un TOMS. Par šo zīmolu apavu ērtumu un funkcionalitāti šaubu nav. Un kādēļ gan lai pavasarī tik ļoti nepieciešamie gumijas zābaki vai vieglās kurpes nebūtu tieši sarkanas?

Tāpat jāpiemin grezna apakšveļa, bez kuras noteikti nav iedomājama Valentīna diena. RESERVED savā kolekcijā piedāvā veļu ar mežģīņu un kristālu detaļām, kas valkātājai liks justies īpaši sievišķīgi. Savukārt, ja 14.februāri plānots atzīmēt kādā SPA, noderēs kāds no zīmola COS sarkano toņu peldkostīmiem.

This slideshow requires JavaScript.

Visbeidzot nedrīkst aizmirst arī par sarkanu lūpukrāsu! Kliedzoši sarkana vai pieklusinātāks sarkanā tonis – tas paliek katras pašas ziņā, zīmola MAC piedāvājumā atrodams plašs sarkano toņu klāsts.

This slideshow requires JavaScript.

 

Avots : Polhelm PR Latvija
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s