Atceros, ka pirms pāris gadiem brūno krāsu uzskatīja par vecmodīgu un to valkāja un izvēlējās visai reti, īpaši, ja runājam par jauniem cilvēkiem. Tomēr, pateicoties modes straujajiem apgriezieniem, viss aizmirstais atgriežas. Un labi, ka tā!

Man ir viedoklis kā stilistei, ka modē vienmēr ir visas krāsas, īpaši, ja tās piestāv un patīk konkrētam cilvēkam. Un šai pasaulē nav radīta tāda krāsa, kura kādam nepiestāvētu – vienkārši ir jāatrod krāsas īsto toni, niansi. (Tas nav viegls uzdevums, to es zinu, bet tas jau ir cits jautājums.)

Protams, ka 2019.gads ir nācis ar savām vēsmām jeb modes tendencēm un viena no MUST HAVE aktualitātēm, ko skaļi uzsvērs šī gada sezonās ir BRŪNĀ KRĀSA visās iespējamās variācijās. Piemēram,

ja ir vēlme izvēlēties kaut ko gaišu un elegantu, gaidot pavasara – vasaras sezonu (SS19), tad iesaku toni, kurš asociējas ar KRĒMKRĀSU vai SMILŠU TONI (atcerieties, ka krāsu uztvere ir subjektīva, katrs krāsas redz citādāk, tādēļ vieglāk raksturot krāsas pēc asociācijām). Baltā krāsa, kurai pāris pilienos pievienots tumši brūns, kā LATTE kafija.

spring_summer_2019_color_trends_creamy_tan_beige

Nākošais tonis, kurš iekarojis modes aktualitātes ir viens no garšīgākajiem  – ĪRISS jeb KRĒJUMA KONFEKTE. Iespējams, lielākai daļai šis tonis atgādina rudens – ziemas garderobi, tomēr iesaku šai tendencei dot iespēju, ticiet man, vasarā vieglās, gaisīgās kleitiņas šai tonī būs uz izķeršanu.

spring_summer_2019_color_trends_toffee_brown

Būno krāsu paletes karalis – BRŪNAIS GRANĪTS! Nopietns, izsmalcināts tonis, kas ir sevi pieteicis kā vienu no pavasara – vasaras aktualitātēm, kas jauks prātus! Klasiska izvēle, ko nedrīkst ignorēt.

spring_summer_2019_color_trends_brown_granite

This slideshow requires JavaScript.

Foto avots : glowsly.com ; lookbook.nu
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s