Ikviens mērķtiecīgs un veiksmīgs vīrietis zina, ka apģērbs un stils ir pirmais ierocis ceļā uz panākumiem. Īpaši, ja stiprā dzimuma pārstāvis ir spējis atrast līdzsvaru starp modes tendencēm un savu dzīvesstilu, viņam ceļā ir grūti stāties. Vīrietim, kurš seko modes aktualitātēm vai vēlas to darīt, iesaku ļaut apģērbam parādīt būtību – modes tendences ir jāpakļauj dzīves ritmam un personībai, nevis otrādi.

Stiliste iesaka apģērbus un tendences moderna vīrieša garderobei

Turpinājumā iepazīsties ar 10 elementiem, kuri noderēs moderna vīrieša garderobē. Turklāt tie ļauj veiksmīgi pieskaņoties modes aktualitātēm, taču tajā pašā laikā, atbalsta arī klasiskus tērpus.

OVERSIZE

5094951_TP-1

Lielizmēra apģērbs šobrīd ir neaizstājama sastāvdaļa vīriešu garderobē modes tendenču jomā. Tas ir jāizmanto savā labā – nestīvējoties šaurās biksēs vai žaketēs, ja nav tādas vēlmes. Iesaku iegādāties dažus “oversize” apģērbus, piemēram, virsjaku vai žaketi par pusi vai vienu izmēru lielākus, kombinējot tos ar pieguļošu bītleni vai T-kreklu. Šobrīd pat “skinny” džinsi netiek uzskatīti par mūsdienīgu izvēli, tādēļ nebaidies no plata piegriezuma biksēm.

5008928_lbbb

Ja esi jauns vīrietis ar kalsnu miesas uzbūvi, droši vari vilkt visus lielizmēra apģērbus – tie tikai glaimos tavam augumam. Nopietnākiem un lielāka auguma tipiem iesaku izvēlēties tieši “oversize” virsdrēbes – virsjakas, žaketes vai džemperus, neaizmirstot ģērbties vairākās apģērbu kārtās.

VELVETS

5398660_image

Velvets ir aktualitāte, kas ir īsts vīrišķības simbols garderobē! Šis raupjais, smagnējais un izturīgais audums vienmēr komplimentē tieši stiprā dzimuma pārstāvju aprisēm. Šī brīža “must have” pirkumi ir raupja velveta auduma uzvalks vai virsjaka ar kažokādas elementiem.

5337711_19891

Domājot par darba apģērbu, iegādājies vismaz vienu kvalitatīvu velveta auduma žaketi, kas būs ilgtspējīgs ieguldījums garderobē un vienmēr izskatīsies eleganti. Tuvojoties pavasara – vasaras sezonai, pat vienkāršākie T-krekli un šorti būs no velveta auduma.

RŪTAINAS BIKSES

5314868_download

Rūtis ir iekarojušas modes pasauli uz visiem simts procentiem! Protams, vīriešu garderobe nav izņēmums, tādēļ šī ir tendence, ko nedrīkst ignorēt.

Obligāts pirkums – rūtainas bikses. Ja rūtis mazliet mulsina, izvēlies rakstu tumšos toņos, kurš tik ļoti neizceļas, bet tajā pat laikā izskatīsieties moderni un pārdomāti. Ja esi spēcīgākas miesasbūves vīrietis, izvēlies arī lielāka laukuma rūtis, bet izvairies no smalkāka rūtiņu raksta.

5163702_look11-40

Vīrietim, kurš aktīvi seko modes aktualitātēm, iesaku iegādāties uzvalku, vai pat vairākus, ar rūtīm un drosmīgi kombinēt tos savā starpā, nebaidoties no dažādu rūtiņu raksta vienā komplektā.

BALINĀTI, PLĒSTI DŽINSI

5410119_image

Džinsi ir neapšaubāmi viena no klasiskākajām tendencēm, tomēr, gaidot pavasara – vasaras sezonu, modes aktualitātes pieprasa, lai tie būtu plēsti un balināti.

Dodoties uz darbu, šī varbūt nav īstā izvēle, tomēr ja ir vēlme izskatīties klasiski un eleganti, izvēlies džinsus ar vieglu nodiluma efektu, bez plēsumiem. Sportiskāki vīrieši brīvā laika apģērba izvēlē var nebaidīties no plēstiem vai pat džinsiem ar caurumiem – tie radīs nevīžīgu tēlu, kas tik ļoti piestāv modernā vīrieša izskatam.

5394109_image

Balināti džinsi vienmēr padarīs auguma aprises “apjomīgākas”, tādēļ noteikti neizvēlies balinātus “skinny” tipa džinsus – tie uz stiprā dzimuma pārstāvjiem neizskatās atbilstoši.

BRŪNS

5304174_171206ba062r

Ja kaut kas raksturo 2019. gada modes aktualitātes, tad tā ir brūnā krāsa. Vari izvēlēties visu no brūno toņu paletes, sākot ar maigu krēmkrāsu un beidzot ar piesātināto šokolādes toni.

5289277_171211

Brūnā krāsa viegli kombinējas ar citām, piemēram, ja vēlies izcelties uz citu fona, kombinē brūno ar aktuālajām krāsām, piemēram, dzelteno un oranžo. Tomēr, ja vēlies būt elegantāks, klasiskā melnā un baltā krāsas izvēle būs īstie ieroči. Tici man, ja tiksi pie piesātināti brūna uzvalka, veiksme garantēta!

ORANŽĀ KRĀSA

5288385_image

Oranžs ir viena no spilgtākajām tendencēm gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, kas neatstāj vienaldzīgos. Tā ir krāsa, kas izstaro enerģiju. Ja vīrietim patīk oranžais tonis, šī ir sezona, kad to izmantot pilnībā. Oranžais optiski visu pietuvina jeb palielina, tādēļ, izvēloties apģērbu, esi uzmanīgs – lielizmēra tērpus neizvēlies tieši šajā krāsā, bet atstāj pieguļošākiem apģērbiem.

5216929_A256629B-1F26-47D9-80FB-A8DB69C1374B

Ja vēlies izcelt savu oranžo žaketi vai kreklu, tad kombinē to ar iepriekšminēto brūno vai zilo krāsu.

VIENAS KRĀSAS APĢĒRBS

5372420_image

Turpinot par krāsu izvēli apģērbā, ir jāpiemin arī ģērbšanās veids, kurš tiek praktizēts modernāko un stilīgāko vīriešu vidū, tas ir – izvēlies vienu krāsu un ģērbies tikai tajā. Praktiski, ērti un nesarežģīs dzīvi, vai ne?

5347614_Jungdesigner-Maennermode-Malefashion-Editorial--Anzug-Overall-Alkhanashvili-10

Pats grūtākais lēmums bieži vien ir tieši par krāsas izvēli, bet sekojot savai intuīcijai, sezonai, elegantāku izskatu ar tik vienkāršu paņēmienu nevarēsi iegūt. Starp citu, šāds ģērbšanās veids vizuāli samazina liekos kilogramus, ja tādi ir.

ŠALLES

5403843_2018-12-09-07-27-45-1

Šalles kā aksesuārs ir nepietiekami novērtētas vīriešu garderobē. Tām ir ne tikai praktisks pielietojums, bet arī šalles acumirklī var padarīt vīrieša vizuālo tēlu stilīgu un pilnīgu. Aksesuārs, ar kuru vari eksperimentēt uz pilnu jaudu!

5310336_image

Kamēr vēl aiz loga ir vēss laiks, droši izpaudies ar “oversize” šallēm. Bieži vien kvalitatīva šalle ar kašmira un kokvilnas sastāvu var aizstāt pat siltāko virsjaku. Tuvojoties pavasara – vasaras sezonai, izmēģini arī vieglāka materiāla un izpaudies ar krāsām. Turklāt, nevīžīgi apmetot to ap kaklu, radīsi moderna vīrieša tēlu.

“SLING” SOMAS UN APAVI AR BIEZU ZOLI

5387647_Facetune_28-05-2018-16-56-40.jpg

Lielākā daļa vīriešu dod priekšroku mugursomām, tomēr bieži vien tās ir par lielu. Tādēļ 2019. gada modes tendences piedāvā moderniem vīriešiem “sling” tipa somas, kas ir mazākas un vieglāk valkājamas uz viena pleca. Kad ikdienas lietišķo kofera vai datora somu vēlēsies nedēļas nogalē nomainīt uz ko citu, šī ir īstā izvēle.

5383479_1

Tāpat apaviem ir liela nozīme tieši vīriešu garderobē, jo tie var pastāstīt par dzīvesstilu un attieksmi. Pēc rūpīgi koptiem apaviem ir skaidrs, ka īpašnieks zina, ko vēlas un kā to sasniegt. Lai kādus apavus ikdienā stiprā dzimums pārstāvis valkātu, modes aktualitātes pieprasa, lai tie būtu ar biezu, masīvu zoli. Bieži vien pat uzvalkos ģērbtie vīrieši izvēlas apavus, kas ir kontrastā ar eleganto apģērbu, taču viss, protams, ir atkarīgs no darba vietas un iztēles.

Foto avots : lookbook.nu
Posted by:Krista Timze

SALES - FASHION - MARKETING - CUSTOMER SERVICE - COUCHING - MANAGEMENT krista_timze@inbox.lv

One thought on “DELFI.LV / Stiliste iesaka apģērbus un tendences moderna vīrieša garderobei

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s